2733
2734
کره حیوانی گذاشتم

ما با روغن حیوونی گوسفندی درست میکنیم 

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه میدونی کاچی خودش گرمیه زعفرانم بزنی بهش دوبرابر میشه یهو دیدی جوشات زد بیرون کاچی رنگش تیره هس ز ...

شکر یا نبات نمیریزین؟؟

بدون زعفرون اصلا طعم خوبی نداره

اینجوری که شما گفتی فقط ارد و ابه با دلرچین خیلی بدمزه میشه که 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
کره حیوانی گذاشتم

باروغن گیاهی گوسفندی مادرست میکنیم و دارو دوای گیاهی گرمینه و نبات در تعجبم شماها میگید با کره و آرد☹️☹️☹️

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
2728
عزیزم ما یه ادویه مخصوص داریم برای کاچی مهمترین قسمتش رازیانه هست... زردچوبه و زنجبیل و این جور گرمی ...

من ادویه زنجبیل ودارچین وزیره سبز گذاشتم حالا نمیدونم خوبه یانه🤷‍♀️

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
واااا، آرد چیه کاچی رو با دارو دوای گیاهی درست میکنن و روغن حیوونی گوسفندی و نبات

روغن گوسفند😱😱من با کره حیوانی درست کردم،دارو گیاهش چیه؟

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
شکر یا نبات نمیریزین؟؟ بدون زعفرون اصلا طعم خوبی نداره اینجوری که شما گفتی فقط ارد و ابه با دلرچین ...

شکر و نبات شیرین میکنه اگه شیرین  دوس داری دلتو نمیزنه با نبات درست کن ما شیرین نمیتونیم بخوریم 

ن اتفاقا خیلیم خوشمزه میشه بار امتحان کن 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
وا خب ارد هم داره 

ما یه عمر درست کردیم و برا زمان زاچیم برام میدرستیدن آردی این وسط نبود، شایدم سلیقه ای باشه

2738
واااا، آرد چیه کاچی رو با دارو دوای گیاهی درست میکنن و روغن حیوونی گوسفندی و نبات

اینایی ک شما گفتی چاشنی کاچی ک سلیقه ایه 

ارد اصلیه ارد نباشع کاچی نیس ک

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

آره روغن گوسفند که از کره اش میگیرن، دارو گیاهی زیره شوید میخک هل و چوب دارچین قرص کمر و جوز هندی، اینا هست برا کاچی، شما با کره گاو درست کردی یا گوسفند؟؟؟ با کره گوسفند خاصیتش بیشتره

آره روغن گوسفند که از کره اش میگیرن، دارو گیاهی زیره شوید میخک هل و چوب دارچین قرص کمر و جوز هندی، اینا هست برا کاچی، شما با کره گاو درست کردی یا گوسفند؟؟؟ با کره گوسفند خاصیتش بیشتره و روغنش گرمه ولی مال گاو روغنش سرده خاصیت کم داره

اینایی ک شما گفتی چاشنی کاچی ک سلیقه ایه  ارد اصلیه ارد نباشع کاچی نیس ک

شایدم سلیق آیه عزیزم جای ما که آرد نمیزنن

شاید جای شما بدون ارد درست میکنن... اما همه جا من دیدم و شنیدم ارد داره

شاید

2706