2737
2734

شیرینه؟خوشگلامن امشب منتظرم ک یه اتفاق خوب برام بیفته میشه صلوات بفرستین برام تاخدا به برکت صلواتای شما حال دلموخوب کنه😍💕😘🌼هرکی فرستاد لایکم کنه الهی حاجت رواشید

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه کوچولو باید ارد رو بیشتر تفت میدادی تا تیره تر بشه

همیشه با کره درست کن خیلی مقوی و خوشمزع میشه موقع خوردنم دارچین بپاش روش 😋😋با بربری ام بخور😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
ب این میگن کاچی

والا نمیدونم اولین باره درست کردم حالا نمیدونم رنگش باید اینجوری باشه یانه🤷‍♀️

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
2738
یه کوچولو باید ارد رو بیشتر تفت میدادی تا تیره تر بشه همیشه با کره درست کن خیلی مقوی و خوشمزع میشه ...

😂😂اونوقت چاق میشم،اره با کره تفت دادم ولی فکرکنم آرد کم تفت دادم🙈دارچین بهش زدم ولی کم

والا نمیدونم اولین باره درست کردم حالا نمیدونم رنگش باید اینجوری باشه یانه🤷‍♀️

فک کنم با روغن حیوانی درست میکنن

رنگشم تیرس مث حلوا شیره انگور

این خیلی ابکی و روشنه رنگش

اردشو بیشتر تف بده 

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
چجوری درست کردی بگو ببینم

با کره حیوانی وآرد گندم وزغفران ونبات دارچین وزیره وگلاب ویکم پسته وبادام درست کردم

فک کنم با روغن حیوانی درست میکنن رنگشم تیرس مث حلوا شیره انگور این خیلی ابکی و روشنه رنگش اردشو ب ...

باشه حتما🙈🙈دفعه دیگه اولین بارمه

چجوری درست کردی بگو ببینم

مامانم یه کم روغن یه کمم کره میندازه تو قابلمه کوچیک اب ک شد ارد رو میریزه زیرشو کم میکنه وایمیسته بالا سرش با قاشق هم میزنه تا آرد رنگش عوض شه حسابی بعدش نصف پارچ اب سرد میزارع کنارش کم کم بهش اضافه میکنه و هم میزنه درشو  میذاره زیرشو کم میکنه موقع خوردنم دارچین میپاشیم روش 

وقتایی ک پریود میشی تا سه روز اول درست کن هر روز یه کاسه کوچولو بخور خیلیی خوبه هم دلدرد نمیگیری هم هرچی عفونت داشته باشی میزنه بیرون 

فقد یادت باشه اب سرد بریزی داغ باشه ارد گوله میشه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706