2733
2739
عنوان

راهنماییییم کنید

94 بازدید | 18 پست

سلام بچها امروز دختر داییم ک 8سالش بود اومد پیشم هرچی بشه بهم میگه گفت که فهمیدن تو با پسری هستی بعد عمه (خاله من)اومده گفته ک ندا داشته با پسری تصویری حرف میزده صدا پسریم اومده درحالیکه اینجور نیس داشتم گوشی ا شارژ در میاوردم شانس من خالم اون لحظه اومده داخل فک کرده با کسی حرف میزدم  نمیدونم ب مادرم بگم یا نه دختر داییم گفت اونیکی خاله گفته با ندا قهر باش اینقد عصبانیم

#بی حوصله#خسته     ت تاپیک عکسا تگم کنید میسی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی با هیچکی در ارتباط نیستی اون اینو گفته؟!

درسته من با کسیم ولی ظاهرا نمیدونم کی رفته اونارو خبردار کرده 

من اون لحظه اصلا با کسی حرف نزدم تصویری کاشکی اصلا ب دختر خالم نمیگفتم اینقد پشیمونم 

2731
درسته من با کسیم ولی ظاهرا نمیدونم کی رفته اونارو خبردار کرده  من اون لحظه اصلا با کسی حرف نزد ...

اگربا کسی در ارتباطی پس چی بری به مامانت بگی هیچی نگو بنظرم دردسر میش برات

میدونی از کجا اعصابم خورد شد اینک گفته بود صدا پسری اومده من اون لحظه داشتم گوشی از شارژ در میاوردم 

2738

ب اون خالم گفتم قضیه چیه چیشده ک حرف انداختیت پشت سرم گفت چیشده منم گفتم ک اومدع گفته ندا با کسی داشته تصویری حرف میزده ..منم جریان رو ب خالم گفتم ک داشتم گوشی از شارژ در میاوردم اینا گفت خو نه تو گوشیا همچی میشه

گفتم دلیل نمیشه ک ایجور بگه

خب ندا دوست پسر داره، ندا حق داره دوست پسر داشته باشه، چرا خانواده ندا اینقدر حساس شدن رو دوست پسر ن ...

میدونی چیه دختر خاله م خودش با چن نفر بوده حتا ی بار مامانشم میبینه ولی دخترخالم گفته ک دوسپسرش همینجور اومده اب بخوره

خالمم باور کرده

میدونی چیه دختر خاله م خودش با چن نفر بوده حتا ی بار مامانشم میبینه ولی دخترخالم گفته ک دوسپسرش همین ...

بعد دختر داییم گفت ک عمه بهم گفته ی چیز میپرسم راستشو بگو؟گفته ندا با کسی در ارتباطه دخترداییم گفت نه گفت پس چرا تو گوش هم پچ پچ میکنید اینا

2706