2737
2739
عنوان

واژینیسموس و بارداری

8499 بازدید | 51 پست

سلام لطفا اگه اطلاعاتی دارین   بهم بگین  من پنج ساله ازدواج کردم واژبنیسموس دارم  میشه که حانله بشم معاینه میکنن ؟درد داره؟سزارین بخام بشم چی ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

پنج ساله بعد درمان‌ نشدی؟؟!

دختری هنوز؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
دوستم نمیزاره شوهرش دخول انجام بده یک ماه بعد عروسی باردار شد... 

واقعا ؟ چجوری ممکنه آخه ؟ منم مث دوستت هست شرایطم ولی اگه باردار شم خودکشی می کنم بخدا 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

سه تا دکتر رفتم ولی خوب دکترایه خیلی معروف بودن گفتن باید مردتو با عمل برداریم جون کوجیکه  احساس درد میکنی فکر کنم جون موقع معاینه هیلی درد داشتم و استرس اینجوری گفتن بعدسم بدشون نمیاد که شش تومن بگیرن و ادمو ببرن زیر تیغ جراحی   خاستم برم پیش یه ماما تو درمانگاه معمولی  اخه اون براش نفعی نداره شاید اینا عیب میزارن رو ادم   

اوه اوه معاینه ام یادم اومد با دکتر بیشعورم که درک نداشت . موقع زایمانم به پرستاراش گفت دست وپامو بگ ...

معاینه که ترس نداره، من اونقدر معاینه شدم که وقتی دکتر میبینم خیلی ریلکس جلوش لخت میشم که دیگه نیازی به توضیح دکتر ندارم😂

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
سه تا دکتر رفتم ولی خوب دکترایه خیلی معروف بودن گفتن باید مردتو با عمل برداریم جون کوجیکه  احسا ...

عزیزم یا برو پیش دکتر اعظم خیابانی یا اگه تهرانی کلینیک آگاپه دکتر نجات.

خدایا فقط به امید خودت... ۱۴۰۰.۲.۶                    
2706