2733
2734

رفته ختم عموش منم میام آرایشگاه با اسنپ برم و بیام باید یه چیزی از جیب بدم پول رفت و امدم فقط . الانم میگه من با ماشین خواهر برادرام شب برمیگیردم ماشینمون دست باباش میمونه که باباش فردا برگرده😢 قبل کرونا یه شب ماشین دستش بود برف سن‌گین گرفت من تا ۱۱ شب آژانس و اسنپ گیرم نیومد مسیر خونمونم ده دقیقه سربالایی پیاده روی داره خلوته یبار کیفمو زدن استرس میگیرم با تاکسی برم‌بخاطر اون ده دقیقه‌پیاده روی. حالا شوهرم یه وانتم داره کاش با وانتش میرفت منو اسیر کردن😑

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا قبل کرونا یکسره ماشین دست باباش بود من انقدر شبای برفی سخت ناشین گیرم میومد حالا اون یه مرده من یه زن با بدبختی برمیگشتم

تو با وانت برو آرایشگاه خواهر خیلی هم شیک دو در ابی متالیک

😂بعضی از خانما هم مشکلی ندارن با وانت میرن ولی ارایشگاه رفتن با وانت یه طوریه 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

من خودم آرایشگاه دارم فک کن تو محل آرایشگام همه ازم حساب میبرن با وانت بیام و برم😁 

2738

خیلی هم خوبه😂😂😃😃 دلم میخواد اون پشت وایسم باد بزنه تو مووووهاممم😂😂😃😃

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.

انصافن پشت وانت خیلی حال میده 🤣

من خودم آرایشگاه دارم فک کن تو محل آرایشگام همه ازم حساب میبرن با وانت بیام و برم😁 

😂😂😩خدایش دل ملت شاد میشه تو اینهمه گرفتاری 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

من بچه بودم دوست داشتم ولی از یه سنی به بعد هر وقت پیش امد خودمو قایم میکردم کسی نبینم