2733
2734
عنوان

اینستا

84 بازدید | 14 پست

بچه ها من یه سوال دارم؟ شوهرم ادعا کرده که اکانت اینستاش را پاک کرد(به غیر از حذف برنامه از گوشیش) ولی هنوز اکانت اش هس جزو فالورهای من و پیام هم بهش تو دایرکت میدم ارسال میشه ولی خونده نمیشه .حالا میخوام بدونم واقعا همیطوری باید باشه یا داره الکی میگه؟از کجا بفهمم واقعا پاک کرده؟

نه اکانتی که پاک بشه کلا دیگه پیج نمیاد و نمیتونی پیام بدی

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو دست شو بذاره رو قرآن 😁😁

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2731
چون بایکی کلی چت کرده بود .چت هاش را دیدم و قشقرق شد و کلی دعوا.توی تاپیک های قبلیم هست

خب حالا میتونه با پیج فیک با اون چت کنه

باید خودش بخاد ادم شه با زور نمیشه کسیو ادم کرد

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

دیلیت اکانت نکرده

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2740
خب از کجا بفهمم راست میگه یانه؟

اون میتونه از طریق مرورگر وارد اینستا شه و چت گنه

و یا با تلگرام و واتساپ

سعی کن اصولی مشکلو حل کنی

یعنی بشین باهاش حرف بزن ببین مرضش چیه

چرا این کارو کرد

اون میتونه از طریق مرورگر وارد اینستا شه و چت گنه و یا با تلگرام و واتساپ سعی کن اصولی مشکلو حل کن ...

خیلی حرف زدم باهاش فقطططط میگه من کاری نکردم.دست روقرآن گذاشته که باکسی رابطه ندارم.

خیلی حرف زدم باهاش فقطططط میگه من کاری نکردم.دست روقرآن گذاشته که باکسی رابطه ندارم.

خب بگو پس اون چت ها چی بود

شاید درست میگه و رابطه خاصی نبوده

ولی قطعا میخاست که به دوستی ختم شه که بهش پیام داد

وگرنه باهاش چت نمیکرد

با دعوا به جایی نمیرسی پنهانی غلط کاری میکنه

بشین باهاش حرف بزن

خب بگو پس اون چت ها چی بود شاید درست میگه و رابطه خاصی نبوده ولی قطعا میخاست که به دوستی ختم شه که ...

نمیفهممش .حدود یک ماه ازین ماجرا میگذره و من کلی حرف زدم,دعوا کردم ,...ولی میگه یکی از فالورهابوده و حالا یه پیامی داده و چیز خاصی نبوده ولی کاراش مشکوکه هنوز. خصوصا اینکه میگه اکانت را پاک کرده ولی هنوز هست و میشه پیام ارسال بشه.

2706