2737
2739
عنوان

خانوما کسی تو دوران کاهش وزن هستش

89 بازدید | 13 پست

من میخوام انشالله از فردا شروع کنم به رژیم

خوردن چه چیزهایی میتونه سرعت بده ؟؟

یا چه کارایی

کسی تجربه داره ممنون میشم بگه

😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزم من يه دوره رژيم برداشتم تو واتساپ البته تلگرام هم دارن از اين ٢١ روزه ها،تو ٢١روز ٥ كيلو كم كردم،وقتي هم كه رژيمم تموم شد مراعات كردم الان دوماه گذشته بغير از اون ٥ كيلو ٢كيلو ديگه كم كردم،٧٦ بودم شدم٦٩

اسم رژيمش متابوهلث بود

2728
سلام عزيزم من يه دوره رژيم برداشتم تو واتساپ البته تلگرام هم دارن از اين ٢١ روزه ها،تو ٢١روز ٥ كيلو ...

عزیزم این چه طور هست رژیمش؟

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

صبح ها دو لیوان قهوه بخور ظهرا هم بعد ناهار قهوه بخور خیلی راحت هرروز نیم کیلو کم میکنی

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2738
عزیزم این چه طور هست رژیمش؟

والا من بهمن ماه شركت كردم هزينش ٣٠ تومن بود،تو گروهشون عضو ميشي برنامه هر روز رو شب قبلش ميدن اولش هم يه ليست از چيزايي كه بايد بخري و لازم داري ميدن و در حين رژيم فيلم ورزش و آموزش درست كردن خوراكياي رژيمي و اينچيزا ميفرسته و گزارش روزانه ميگيره ازتون،اگه قصدت لاغريه و حرصله و وقتشو داري شركت كن،من خيلي راضي بودم كلا ٢١ روزه ارزش داري وقت بذاري

صبح ها دو لیوان قهوه بخور ظهرا هم بعد ناهار قهوه بخور خیلی راحت هرروز نیم کیلو کم میکنی

چجوری؟؟؟؟؟من صبحا ناشتا میخورم یه لیوان.شما چجوری کم میکنی؟غذا چقد میخوری؟

سلام عزيزم من يه دوره رژيم برداشتم تو واتساپ البته تلگرام هم دارن از اين ٢١ روزه ها،تو ٢١روز ٥ كيلو ...

عزیزم منم میبری تو گروهشون

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸