2737
2739

کسی میدونه چطوری میشه از خانم دکتر رزاقی وقت گرفت؟تو تلفن گویا مطب یه شماره موبایل گفته شده.ولی هر چی تماس میگیرم یا جواب نمیدن یا خاموشه و یا اشغاله...

شمارتو توی خصوصی بده من میدم پی ویش دیگه نمیدونم أد کنه یا نه  چون قبل شمام یکیو گفتم بعد نیومد حالا فکر نکنه بنده خدارو سر کار گذاشتم

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺
شمارتو توی خصوصی بده من میدم پی ویش دیگه نمیدونم أد کنه یا نه  چون قبل شمام یکیو گفتم بعد نیومد ...

مرسی عزیزم.یکی از بچه ها آیدی م رو به مدیر گروه داد و عضو شدم 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شمارتو توی خصوصی بده من میدم پی ویش دیگه نمیدونم أد کنه یا نه  چون قبل شمام یکیو گفتم بعد نیومد ...

دوست عزیز اگر از دکتر رزاقی خبری داری میشه به منم بگی. چطوری میتونم پیداش کنم ؟؟؟  دیگه مطبش نمیاد؟؟

دوست عزیز اگر از دکتر رزاقی خبری داری میشه به منم بگی. چطوری میتونم پیداش کنم ؟؟؟  دیگه مطبش نم ...

سلام الان مطبش هست اومده از خارج ولی خیلی زود میخاد برگرده به درد ما نمیخوره چون اولا موندنی نیس ثانیا اینکه به هیچ عنوان نوبت اولی هارو قبول نمیکنه من زنگیدم وقت بگیرم ولی وقت ندادچون نوبتاولی بودم من دیگه بیخیالش شدم چون میخام بذم انشالله پیش عارفی اونم خیلی دکتر خوبیه البته بعداز رزاقی دکتر خوبیه  

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺
2738