2733
2734

خانما دختر اگه عاقل باشه پسر هم خوب باشه هردو هم خانواده خوبی داشته باشن اختلاف سنی معنای خاصی نداره واقعا...ینی اصلا نبوده کسایی که بر فرض 15 بوده و همسرشون هم بیشتر بودن و خوشبخت نبودن؟ 

من یکی از خوشبخت ترین زوج هایی که میشناسم 13_14 سال اختلاف سن دارن باهم. اون موقع که خوشبخت میشم چرا نمیگن کودک همسری! 

سن یک عدده و ممکنه یه فرد واقعا در 13 به بلوغ معقولی برسه من دوستم هم 13 ازدواج کرد واقعا عاشق شوهرش الانم تحصیل کرده ست و داره زندگیشو میکنه چون آدم عاقلی بود نه که یه پدری داشته باشه که روانی باشه که اون دختر تو فشار فرار کنه و پدره هم به بدترین شکل ممکن در جهان با این مساله روبرو بشه...

چیزی که این مساله رو پیش آورد صرفا اختلاف سن نبود بلکه اون نظام ناکارآمد خانواده و یک پدر روانی و در نتیجه یه دختر فراری و هیجانی بود. چیزهای مهم تری تو این مورد قابل بحثه... 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر تاپیکی ک میزنن چرا هی میترکونن جالبه همه تاپیکاهم باهم اختلاف نظر آرن و جروبحث خدایی اگه تاپیکها واسه یماه نترکه ببین چه قوقایی بشه

خدایاتنهاامیدم تویی یه معجزه درحدخدابودنت دلم راشاد کن بایه نوازشت
2728
قضاوت بیجا کردی واگذارت کردم به خدا

هه اینو نگی چی بگی 

منم تو رو واگذار میکنم بخدا که راجب ی دختر ی متن اینجوری میذاری که قضیه رو ماست مالی کنی

خوبه ی کلمه قضاوت نکنید یاد گرفتی

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
هه اینو نگی چی بگی  منم تو رو واگذار میکنم بخدا که راجب ی دختر ی متن اینجوری میذاری که قضیه رو ...

من گفتم پدرش کار درستی کرد؟؟؟؟؟؟کجای حرفم  بود؟؟؟؟؟؟قضاوت تو کردی تهمت هم زدی ریپلای نکن حوصله ـت ندارم،با اخلاق ـت اشنام، تو من نمیشناسی ولی من تورو میشناسم

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
من گفتم پدرش کار درستی کرد؟؟؟؟؟؟کجای حرفم  بود؟؟؟؟؟؟قضاوت تو کردی تهمت هم زدی ریپلای نکن حوصله ...

برو بابا حالت خوش نیست 

دلم میخواد ریپلای میکنم دوست نداری نخون و ساکت باش که جواب هم نشنوی 

اینم بدون بخاطر توهینی که الان کردی بخدا میسپارمت و حلالت نمیکنم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
برو بابا حالت خوش نیست  دلم میخواد ریپلای میکنم دوست نداری نخون و ساکت باش که جواب هم نشنوی&nb ...

خدا شفات بده

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
2740