2733
2739
عنوان

کسی از دکتر غفاری رژیم گرفته؟؟؟

10086 بازدید | 66 پست

دوستان کسی از دکتر غفاری رژیم گزفته؟؟راضی بودید؟؟ممنون میشم پاسخ بدین

رَبَّ هَب لِی مِن لَدُّنکَ ذُریهً طَیبَهً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعآء

من دوستم گرفت الکی بود 

می خواست ازش شکایت بکنه چون پول الکی گرفت 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم گرفتم ریزش مو گرفتم اسم رژیمش الکاین و ۱۱۰ خواستی برات بفرستم نرو بخر

بفرست ببینم جدیدن چی میندازه به ملت 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
من دوستم گرفت الکی بود  می خواست ازش شکایت بکنه چون پول الکی گرفت

من کلی هزینه کردم‌ برای ریزش مو خوب نشده افتضاح میریزه

عضو گروه نارنجی وزن شروع ۷۰.۶۰۰ هدف ۵۷ خدایا شکرت من قهرمان زندگیمو تو آیینه میبینم

قربونت برم عزیزم.برام بفرستش فدات

منم خواستم ازش رژیم بگیرم ولی پولم نرسید گرون بود

2738
من کلی هزینه کردم‌ برای ریزش مو خوب نشده افتضاح میریزه

دوست منم میگفت اگه بتونم این قد کم بخورم لاغر میشم 

رژیم می خوام چیکار 😂😂😂

برام میفرستی رژیم رو فداتشم

فرستادم

اجی جدول غذاهاش کجاست؟؟از اون نوع 50 تا غذا نوشته نمیدونم چیا هستن و چقدر باید بخورم

2706