2733
2734
عنوان

مادرشوهرم زنگ زده

894 بازدید | 61 پست

سلام تازه یک ماهه عروسی کردیم تو یه شهر دیگه هستیم قراره بریم خونه شون هفته دیگه زنگ زده بهم میگه زنگ زده میگه غذا بخور که بیایی اینجا مردم نگن با شوهرش حتما دعوایی هستن که لاغرشدم گفتم میخورم مردم حرف زیاد میزنن گفت از اونی که بودی بدترنشی حداقل همون جوری عین قبل بمونی دارم از گفتن این حرفاش دق میکنم با لحن بدی گفت و با خنده خنده بدجوری انداخت .با اینکه از فامیلهای نزدیک خودشون خیلی حرفا بدشوهرم و خانواده اش گفتن بخدا من اینقد ازشون دفاع کردم که طرف هنگ کرد حالا نمیدونم چرا این حرفا برام میزنه درسته من چاق نیستم ولی لاغرم نیستم توروخدا بگین چی بهش بگم میدونم دوباره هم بهم میگه و به شوهرم چی بگم که هوامو داشته باشه جلوشون بخدا من اصلا حالم خوب نیست پدرمو از دست دادم تحمل این حرفا ندارم شوهرمم تو عقد ازمن جلوشون دفاع نمیکرد

چقدر نفهم😐

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

توام با خنده بگو مامان جان همه ارزوی هیکل منو دارن باربی باشن  چاقی مریضیه که همش از فشار و استرسه ،من اینقد فلانی بهم میرسه و تو ارامشم که ی گرمم نمیره رو وزنم بعدم مردم حرف زیاد میزنن در دهن مردمو نمیشه بست درواقع به در میگی که دیوار بشنوه 

نیازی به دفاع شوهر نداری خودت بگو مامان الان دیگه قدیم نیست کسی از خانم چاق خوشش نمیاد الان دیگه همه خانمها دارن تلاش میکنن اندامی و زیبا بشن مثل من😊

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

بگو چیزی که زیاده حرف مفته شنونده بایدعاقل باشه ازشمابعیده  هرکاری کنیم مردم حرفشونو میزنن باید واسه خودمون زندگی کنیم نه مردم از الان شل بدی سفت میخوری حالیته محکم و محترمانه حرفتوبزن والا میگن حرف حساب جواب نداشت نمیگن باادبه که جواب نداد میگن نمیفهمه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

اسی اگر از من میشنوی از این گوش بشنو از اون گوشت در کن. اصلا با همچین ادمایی نباید همکلام شد. ارامش خودتو به هم نزن. حرف بقیه رو هم به یه ورت بگیر . به شوهرتم بگو من اصلا برام مهم نیس این حرفا وسلام

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
2706