2733
2734
عنوان

بی بی چکم هاله داره ولی استرس گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 92 پست
نگران نباش یه هو میبینی به جای ۴تا خدابهت ۱۲تاداده ها

😂😂😂😂

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
بله هیچ مشکلی ندارم نه خودم و نه همسرم فقط این ماه عکس رنگی گرفتم گفت یه کوچولو گرفتگی بود باز شد و ...

ان شاالله که میشی وبه امید خدا سایه ی خداوپدرومادرهمیشه بالاسرش میشه وسالم وصالح میشه ان شاالله👶👶👶👶🙏🙏🌹🌹🌹

سعی کن جوری تلاش کنی تا توتاریخ روعوض کنی نه تاریخ تورو😉 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهر منم همینارو همش میگه بهم

آخه من قبلا ۳بار بی بی مثبت میشد و بتا مشکوک یهو پریود میشدم

ولی با این تفاوت که دیر هاله مینداخت یه ربع اینا طول میکشید

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
عزیزمممم خب بیار اگه مشکلی نداری من که ۴تا میخوام بیارم عقده ی بچه دارم انقدر که بچه دیدم و تو خودم ...

دو تا دارم خدا رو صد هزار مرتبه شکر سالم و باهوشن ولی خب تو خودم نمیبینم یکی دیگه بیارم دلم میخواد ولی جسمی ضعیف شدم 

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 
آخه من قبلا ۳بار بی بی مثبت میشد و بتا مشکوک یهو پریود میشدم ولی با این تفاوت که دیر هاله مینداخت ی ...

اگه سالمی مطمئنا مادرمیشی فقط یکم صبرکن

2738
بله هیچ مشکلی ندارم نه خودم و نه همسرم فقط این ماه عکس رنگی گرفتم گفت یه کوچولو گرفتگی بود باز شد و ...

منم اين ماه عکس رنگی گرفتم یه هفته اس عقب انداختم ولی بیبی چک نذاشتم

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
دو تا دارم خدا رو صد هزار مرتبه شکر سالم و باهوشن ولی خب تو خودم نمیبینم یکی دیگه بیارم دلم میخواد و ...

خودت روتقویت کن

دو تا دارم خدا رو صد هزار مرتبه شکر سالم و باهوشن ولی خب تو خودم نمیبینم یکی دیگه بیارم دلم میخواد و ...

اشکال نداره عزیزم شما اولین تصمیم گیرنده هستی خدا اون دوتارو حفظ کنه براتون این تاپیکا هم اولش شیرین به نظر میرسه شما که خودت دوتا داشتی میدونی تا حاملگی سپری بشه و بچه به دنیا بیاد دور از جون مادر میمیره و زنده میشه از استرس و سختی ولی شیرینه😍

ان شاالله همون بشه ک میخوای😍اگه تونستی تو این حسوحالت منوهم دعا کن🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
مبارکه منم دعا کن

هنوز که مطمئنم نیستم ولی اگه باردار شدم تا آخر عمرم واسه خانومایی که بچه ندارن دعا میکنم و کمکشون میکنم چون خودم تو این یک سال و نیم داغون شدم دیگه

خودت روتقویت کن

خیلی بهش فکر میکنم اخه دیگه بچه هام از اب و گل دراومدن کار من ندارن اصلا دلم یه نی نی میخواد ولی سختم شده الانه

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 
2706