2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙄🙄🙄😳😳😳😳😳😳🤯🤯🤯یاخدا برای چه چیزهای بی ارزشی تایپک میزنین

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2731

ارک گرفتم اما باطریش تموم شد باحاله... اجرهم دوس داره البته اگه کسی کنارش باشه باهاش بازی کنه

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

میزو صندلی کودک برای نقاشی

حلقه هوش

خونه سازی

سه چرخه

سرسره 

تاب

وسایل خاله بازی

عروسک

البته بچه من دختر

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

نطرت محترمه گلم... اما بنظرم برا بچه دارا تاپیک مفیدیه

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
2738

خدایی با این حرفت راغب شدم برم تاپیکاتو ببینم که لابد خیلی پر باره و شاید برام آموزنده باشه.😐

دیدم تاپیکای شمام هیچ ارزشی نداره.مثلا از کدوم قسمت بنتون دوس دارین عکس بدین😐

خانوم هستم

ماشین بی بی لند...چهار چرخه بی بی لند....مکعب هوش..حلقه هوش...تفنگ چراغ دار...ماشینی ک ربات میشه...چادر بازی ..خونه سازی...کلا عشق ماشین از سایز بند انگشتی ماشین داره تا سوار بشه..

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

چرا فکر میکنی بی ارزشه؟؟ بچه ی کوچولو داری ؟؟ وقتی نمیدونی چه جوری تو آپارتمان سرگرمش کنی و از ترس کرونا هم نتونی بیرون ببریش

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت و مذهب خداست
خدایی با این حرفت راعب شدم برم تاپیکاتو ببینم که لابد خیلی پر باره و شاید برام آموزنده باشه.😐 دیدم ...

از این تایپک شما که خیلی بهتره 

که چه اسباب بازی بخری😂🤦‍♀️🤯

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2706