2737
2739
عنوان

شبکه۱کارشناس اقتصادی درمورد سهام عدالت اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 58 پست
@nazdoone98

سلام عزیزم الان جواب میدم

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@nazdoone98

ببین گلم وقتی اسم ازادسازی اومد خیلیا رفتن ازادکردن و کدبورسی گرفتن و دولت فهمید این حجم از افراد که خییییلی زیادن قراره بیان تو بورس و سریع سهامشون و بفروشن.بعد هرچی تاکید کرد که نباید بفروشین و خیلی سهام باارزشه تو این دوروزی دید که همه برای فروش هجوم بردن به بانکها.

تو این شرایط اتفاقی که میافته اینه که اولا مردم ندونسته سهامشونو میفروشن و سالهای اینده ک قیمت سهام بصورت چشمگیری بالارفت پشیمون میشن و اون موقع میگن تقصیردولته که ازاد کرد.نمیگن که خودمون میتونستیم نفروشیم اما فروختیم.این پشیمونی خیلی شدیده .

دوما اگه عده زیادی سهام بفروشن نقدینگی وارد بازارمیشه و تورم ایجاد میشه و همچنین بازار بورس ب سمت منفی میره و بهم میریزه.

بقیشو پست بعد مینویسم.

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
2728
@nazdoone98

به این دودلیل که گفتم دولت تو این دوروز از هجوم شدید مردم برای فروش سهام باارزشی ک بهشون داده ترسید.چون قطعا سالهای بعد میگن کاش ازاد نمیکردن.تقصیردولته.درصورتیکه میتونن ازاد کنن و نفروشن.توصیه ای ک من کردم همین بود که ازادکنید اما نفروشین ک فروشش اول ضرره دوم پشیمونی شدید.

حالا این ک تو تلویزیون گفتن ک ازاد نکنین بخاطر همین مسائله و ترس از فروش.شما ک ازاد کردین بهترین کارو کردین فقط نفروشین خودمم همینکارو کردم و اصلا نگران نباشین.

هر وقتم سوال براتون پیش اومد ازم بپرسین چون من با اگاهی کامل راهنماییتون میکنم عزیزم.

به خانوادتونم تاکید کنین که ازادسازی غیرمستقیم مثل خونه ای هست ک تو رهنه بانکه.درسته مال شماست اما اختیارش دست بانکه حالا اون خونه بالاخره یه روز ازاد میشه ولی این سهام ممکنه هیچوقت ازاد نشه.خب خونه ای ک اختیارش دست خودته بهتره یا دست بانک؟اینم همونجوره عزیزم

رسانه ها هم مامورشدن ک به یک نحوی از فروش سهام افراد جلوگیری کنن چون دیدن مردم برای فروش هجوم بردن ب بانکا فهمیدن خیلیا نمیدونن این سهام چقدر ارزشمنده .دیگه چاره ای نداشتن جزاینکه اینجوری جلوی فروش و بگیرن.

شما بسیار کاردرستی انجام دادی شک نکن گلم.

عزیزم الان ما ازادسازی کردیم بریم تو بورس با عرضه میتونیم پیشرفت کنیم یا نه؟

ببین گلم ازادسازی این سهام ب معنای این نیست ک حتما برین تو بورس و خرید و فروش کنین.همینکه این سهام و نفروشین بهترین سوده در اینده.

حتما ضروریه بریم تو سجام ثبت نام کنیم یا نه عزیزم همین که ازادسازی کردیم کافیه؟

عزیزم اگه نفروشین به سجام و کدبورسی و بورس هیچ احتیاجی نیست بهترین کاره

2738
خیلی ممنون عزیزم از لطفی که کردی 😍😍😍😍 فقط یه سوال دیگه هم داشتم بنظرتون رفتن تو بورس ضرره؟

عزیزم اگه بلد باشی و پول داشته باشی سودم میکنی اما اگه بدون اطلاعات وارد بورس بشی و ندونی چه سهمی و کی بخری کی بفروشی بله قطعا ضرر میکنین حتما باید اطلاعات برای خرید و فروش داشته باشین عزیزم

عزیزم اگه بلد باشی و پول داشته باشی سودم میکنی اما اگه بدون اطلاعات وارد بورس بشی و ندونی چه سهمی و ...

خیلی میخوام برم تو کار بورس فعلا هم دارم تحقیق میکنم ببخشید اگه بهتون زحمت میدم ولی اگه میتونید اطلاعاتی درمورد بورس دارید خوشحال میشم باهام در میان بذارید❤❤❤❤🌹

خیلی میخوام برم تو کار بورس فعلا هم دارم تحقیق میکنم ببخشید اگه بهتون زحمت میدم ولی اگه میتونید اطلا ...

عزیزم حتما چندتا کتاب بخون و یه مقدارپول برای ورود ب بورس براخودت کنار بزارکه اگه اولش ضرر کردی تا دستت راه بیافته اذیت نشی.چندتا کتاب معرفی کردم برو این تاپیک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4292442/سهام-عدالتالان-این-۵۰۰-تومن-چقدر-میرزه?postId=138555445

باشه گلم خیلی ممنونم 🙏🌹❤🌹❤

التماس دعا💝💝💝💝💝💝

2706