2733
2734
عنوان

شبکه۱کارشناس اقتصادی درمورد سهام عدالت اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 58 پست
عزیزم الان ما ازادسازی کردیم بریم تو بورس با عرضه میتونیم پیشرفت کنیم یا نه؟

ویراش نداره ۱۰تا۱۵ اردیبهشت

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
اگه پرسیدی به منم خبر بده مرسی

عزیزداخل سایتش زده۱۰تا ۱۵اردیبهشت مهلت ویرایش بوده باز خودتم پرس وجو کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین گلم ازادسازی این سهام ب معنای این نیست ک حتما برین تو بورس و خرید و فروش کنین.همینکه این سهام و ...

ببخشید عزیزم میشه منوهم راهنمایی کنید 

ببینید من هیچ عکس العملی نشون ندادم 

درواقع اصلا ازادشم نکردم تا ب امروز 

الان‌بهترین‌کارچیه ک انجامش بدم؟ ازادش کنم اما نفروشم؟ 

یا ن کلا همینجوری ب حالت قبل بمونه؟؟

واینکه میگین سهام باارزشی هستش ینی چی دقیقا؟؟؟

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
اگه قابل باشم حتما❤❤❤

اگه واردبورس شدی هرسوالی داشتی بپرس عزیزم 

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
2731
به این دودلیل که گفتم دولت تو این دوروز از هجوم شدید مردم برای فروش سهام باارزشی ک بهشون داده ترسید. ...

من خیلی به خانوادم اصرار کردم ولی به پدرم گفتم این نظر منه خودتم تحقیق کن بابا که فقط حرف من نشه

ممنون اومدین تاپیکم 

تلویزیون شبکه یکی دوساعت پیش صحبت کردن

یه برنامه هست درمورد کارآفرینی واقتصاد اونجا گفتن اصلا آزاد نکنین

رفتم سایت دیدم گفتن ۱۰تا۱۵اردیبهشت ویراش داره

ازینکه هردیقه یچی میگن ناراحتم

اصن سردرد گرفتم

ببخشید عزیزم میشه منوهم راهنمایی کنید  ببینید من هیچ عکس العملی نشون ندادم  درواقع اصلا ...

ببین عزیزم این سهام مجموع سهام 36شرکت معتبر و بزرگه.که همیشه تو بورس پیشرفت سالانه دارن بخاطراین خیلی باارزشه و درسالهای اینده سود خیلی زیادی میکنه و ارزش فروشش چندین برابر میشه.

ب نظر من بهترین کار اینه ازادش کنین ولی اصلا اصلا اصلا نفروشین.بازم تاکید میکنم نفروشین.

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
ببین عزیزم این سهام مجموع سهام 36شرکت معتبر و بزرگه.که همیشه تو بورس پیشرفت سالانه دارن بخاطراین خیل ...

ممنونم ازتون بابت توضیح خوبتون 

اگر ازادش کنم بعدها خودم میتونم توی بورس بفروشم درسته؟ بعد اگر خودم سررشته ای نداشته باشم ازش میتونم از طریق کارگزاری ها بعدها بفروشمش؟؟؟؟

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
ببین عزیزم این سهام مجموع سهام 36شرکت معتبر و بزرگه.که همیشه تو بورس پیشرفت سالانه دارن بخاطراین خیل ...

الان ما سهاممون آزاد کردیم ونفروختیم این شرکت های معتبر میتونن از سهام ما استفاده کنن؟چه آزاد کنیم چه نکنیم هردو روش به یک اندازه به مرور زمان ارزشش بالا میره؟

2740

خب الان همه میگن اگه بمونه دست دولت خورده میشه و همه ازاد کنید و بگیرید..شی کنیم اصن😁😐

💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم
ممنونم ازتون بابت توضیح خوبتون  اگر ازادش کنم بعدها خودم میتونم توی بورس بفروشم درسته؟ بعد اگر ...

خواهش میکنم عزیزم بله خودتون میتونین بفروشین.کارگزاری هافکنم دیگه انجام نمیدن بازم بپرسین چون مطمئن نیستم عزیزم

الان ما سهاممون آزاد کردیم ونفروختیم این شرکت های معتبر میتونن از سهام ما استفاده کنن؟چه آزاد کنیم چ ...

یعنی چی شرکتا میتونن استفاده کنن ؟متوجه سوالتون نشدم.

راجبه سوال دومتون بله به یک اندازه بالا میرت.

مرسی مهربوووونم خدا خیرت بده اینقدرماهی 😘😘😘😘

خواهش میکنم دوست گلم💝💝💝💝💝💝

یعنی چی شرکتا میتونن استفاده کنن ؟متوجه سوالتون نشدم. راجبه سوال دومتون بله به یک اندازه بالا میرت.

همون بالارفتن منظورم بود عزیزم