2733
2734
عنوان

لطفا بخونید شاید کسی نیازمند بود

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 117 پست
من امسال دوازدهمم. کنکورم دارم زیادنخوندم فک نکنم امسال بشه. انشالله هرچی خیره اگ هم نشد سال بعد..و ...

استارتر مغازه باز کرده عزیزم میگه باید بری تلگرام

بعدم از کسی که خودش هنوز این راهو نرفته کمک نخواه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب چه رشته ای دوست داری؟ ‌اگه رشته های خوب میخوای باید تقویت کنی تخصصیاتو اره میشه سه ماه وقت داری ...

پرستاری یا دندون 

هر دورو دوست دارم

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
استارتر مغازه باز کرده عزیزم میگه باید بری تلگرام بعدم از کسی که خودش هنوز این راهو نرفته کمک نخواه

چ بگم من خیلی بی کسم دوس دارم بشم کاره ای گفتم شاید کمکم کنه واقعا بلدباشه نکات کنکور وچیزایی میادتکرای و..

2738
خودتم میدونی خوندن زیست  فایده نداره

من این تایپیک رو قفل کردم کسی خواست کمک بیاد درخواست دوستی بده 

در ضمن جناب شما میگی بخون بخون 

کسی که با شاکله زیست آشنا نیست 

کسی که نمیدونه توی زیست یک فقط به جای میتواند گزینه رو غلط میکنه 

کسی که نمیدونه ترکیب زیست چیه چطوری با خوندن قبول بشه 

چ بگم من خیلی بی کسم دوس دارم بشم کاره ای گفتم شاید کمکم کنه واقعا بلدباشه نکات کنکور وچیزایی میادتک ...

شانس یه بار در خونه آدم رو میزنه خواستی میتونی فکر کنی من دورغ میگم 

ولی خدا میدونه فقط اینجوری نیست 

اینجا که نمیشه باید بیان تلگرام 

اکی

ایدی بده 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*