2410
2553
عنوان

لطفا بخونید شاید کسی نیازمند بود

710 بازدید | 117 پست

اگه کسی رو می شناسید که درس خونه اما به خاطر مشکلات مالی یا هرچیز دیگه ای 

توان تهیه فیلم آموزشی و مشاوره برای کنکور رو نداره لطفا بهم معرفی کنید 

قبولی توی رشته های خوب فقط برای کسایی که ۲۰ میلیون خرج میکنن نیست 

🙏🙏🙏🙏

احسنتم🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من مشکلات روحی دارم چهارساله پشت کنکور موندم بخاطر هدفام

یا مرگ یا پزشکی؟🍭🙄

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
اره والا منو داداشم دوتامون دولتی قبول شدیم من زبان و ادبیات فارسی بارتبه ۶۵۹۲داداشم مهندسی عمران با ...

دولتی کجا🙄

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

چونکه کتاب آموزشی ی دونه هم ندارم ب امام زمان. دیگ امسال فقط برانهایی هاازروکتاب درسیا میخونم ..انشالله گفتم قبولی تودانشگاه براسال ۱۴۰۰ چونکه امسال کتاب نداشتم براکنکورنخوندم.ی همسایه داریم گفتم اون خیلی پولداره گفت قبول میشه امسال بعدکتاباشومیده بهم ولی فک نکنم بده ب من میبره میده فامیلاخودش😭😭

اره والا منو داداشم دوتامون دولتی قبول شدیم من زبان و ادبیات فارسی بارتبه ۶۵۹۲داداشم مهندسی عمران با ...

من منتظرم رشته های تاپ مثل دندون و پزشکی بود 

موفق باشید 

2714
2706