2737
2739
عنوان

کیا مرکز ناباروری یزد میرن

324 بازدید | 5 پست

شما جدیدا رفتید اونجا؟؟ من زنگ زدم گفتن عمل انتقال و اینارو فعلا انجام نمیدن گفتن برم تو سایت ثبت نام کنم خودشون خبر میدن، حالا هرکی تو سایت رمز عبور میدم میگه رمز ضعیفه صدجور رمز گذاشتم اما نمیشه ثبت نام کنم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

یعنی هیچکی اطلاعی نداره؟؟ تو این دوماه اخیر نرفتید اونجا؟؟ 

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همین امروز رفتم از صبح ساعت ۵.۳۰ اونجابودم تاساعت ۱۲.۳۰ فقط ویزیت اولیه وسونو گرافی واژینال یه سری آزمایش خون که اختیاجی به ناشتایی نداشت انجام دادم.خداکنه که خوب باشه فرداهم مجددا آزمایش دارم وهمسرمم آزمایش اسپرم انجام میده،هیچ آزمایشی رو از تهران یا استانهای دیگه قبول نمیکنن وباید همونجا انجام بدین.بسیار بسیار مودب وبا حوصله هستن ده بارهم سوال بپرسید جواب میدن هزینه آزمایش و ویزت وتشکیل پرونده امروزم ۵۹هزارتومان شد

2728
من همین امروز رفتم از صبح ساعت ۵.۳۰ اونجابودم تاساعت ۱۲.۳۰ فقط ویزیت اولیه وسونو گرافی واژینال یه سر ...

ان شاالله به زودی زود جواب بگیرید عزیزم، هزینه هاش خیلی کمه اونجا