2737
2734
عنوان

احساس عذاب وجدان خیلی اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4166 بازدید | 155 پست
دل شکستن چیه شما تازمانیکه مجرد بودی خودت بودی هرکاری کردی ولی الان متاهلی دیگه تنها خودت تصمیم گیرن ...

اینم حرفیه سعی میکنم فراموش کنم 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
به شوهرم قول دادم همین کار و کنم ولی خب تا حالا که پیش نیومده 

حتما همین کارم بکن الان همسرتون هم به شما احترام گذاشته هم به شما اعتماد کرده پس کوچکترین مورد رو به شوهرت بگو عزیزم

برای شادی روح پدرم صلوات😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فراموش نکرده میدونم چند وقت قبل خواب بد دیده بود در مورد من یکی از دوستام که دخترم هست بهم خبر داد ک ...

گفتم هرچقدر به این موضوع بیشتر فکر کنی خودت رو اذیت کردی بهش فکر نکن .اونم ناراحت نیست من می دونم 

من مرد هستم 
عزیزم یه چیزی...چرا دربارش با شوهرت حرف نمیزنی؟؟؟برو باهاش دردو دل کن و از عذاب وجدانت براش بگو اینط ...

شوهرم خیلی اذیت شد خیلی میترسم بگم دوباره حالش بد شه اره خیلی فهمیدس خیلی ولی ترس دارم یادش که میفتم بدنم میلرزه چی کار کنم که کلن یادم بره 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
2728
حتما همین کارم بکن الان همسرتون هم به شما احترام گذاشته هم به شما اعتماد کرده پس کوچکترین مورد رو به ...

حتمن همین کارو میکنم عزیزم از اون لحظه کوچک ترین مسعله رو بهش گفتم دیگ نمیزارم این اتفاق بیفته ضربه حماقتمو خوردم دیگ از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشم ممنون گلم که راهنمایی کردی باشه تا برات جبران کنم 

گفتم هرچقدر به این موضوع بیشتر فکر کنی خودت رو اذیت کردی بهش فکر نکن .اونم ناراحت نیست من می دونم&nb ...

امیدوارم که اینطور باشه 

2738
تا اینکه قسمت شد رفتم مشهد با شوهرم یه هفتع گذشت تو راه برگشت بودیم که شوهرم دید پیامامو و یک هفتع ب ...

خوب حق داری از خودت بدت بیاد.شوهرت همون کار خودت رو میکرد با یه دختر دیگه میگفت به چشم خواهر بش نگاه کردم تو کتت میرفت؟🤔

خوب حق داری از خودت بدت بیاد.شوهرت همون کار خودت رو میکرد با یه دختر دیگه میگفت به چشم خواهر بش نگاه ...

نه خودم بارها و بارها خودمو جای شوهرم گذاشتم اگ شوهرم این کارو میکرد چی بدنم حتی از فکرش لرزید ولی شوهرم خیلی مرد بود منم فهمیدم اشتباه کردم بالاخره ادمم دیگ هیچ ادمیم بی اشتباه نیست فقط نوعش متفاوته خیلی خودمو سرزنش کردم خیلی 

شوهرم خیلی اذیت شد خیلی میترسم بگم دوباره حالش بد شه اره خیلی فهمیدس خیلی ولی ترس دارم یادش که میفتم ...

...عزیزم این چیزی نیست ک بخای فراموش کنی مطمئن باش باهات هست این موضوع مهم اینه ک بتونی باهاش کنار بیایی و خودتو راحت کنی تنها راهش هم همونیه ک بهت گفتم...ب نظر خودت با کسی ک عامل عذاب وجدانته دردو دل کنی سبک نمیشی؟؟؟تو یه موقعیت حتما باهاش حرف بزن

...عزیزم این چیزی نیست ک بخای فراموش کنی مطمئن باش باهات هست این موضوع مهم اینه ک بتونی باهاش کنار ب ...

چرا اتفاقا سبک میشم ولی تا میام حرف بزنم نمیدونم چه مرگم میشه که لال میشم 

چرا اتفاقا سبک میشم ولی تا میام حرف بزنم نمیدونم چه مرگم میشه که لال میشم 

...آره میددونم چی میگی...ولی آخرش ک چی مرگ یه بار شیون یه بار بگو و خودتو راحت کن کاری نکن ک بعدا از اینکه نگفتی پشیمون بشی...چند روز حرفاییرو ک میخوای بگی تو ذهنت مرور کن و آماده کن خودتو...نگفتم ک الان برو بهش بگو😂😂...موقع حرف زدن نمیخواد بترسی فقط خودتو پشیمون نشون بده و جدی باهاش حرف بزن...اخرشم یه سری حرفای عاشقانه ردیف کن بهش بگو مطمئن باش ک اون خودشم خوشحال میشه...

2706