2733
2734
عنوان

زلزله تهران رو کسی متوجه شده؟

325 بازدید | 28 پست

اگه ممنوعه سریع بگین قفل کنم.اگه ن ک هیچی.کسی فهمید بچه ها؟۴ ریشتر بوده

یعنی پیش لرزست؟یا اصلی بود؟

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کرجم نفهمیدم فقط دیدم گفتن اونایی که سمت دماوند اون سمتا هستن تا سه ساعت در فضای باز باشن 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2738
من کرجم نفهمیدم فقط دیدم گفتن اونایی که سمت دماوند اون سمتا هستن تا سه ساعت در فضای باز باشن 

اره مرکزش اونجا بوده

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
اره ولی تو خونمون فقط من فهمیدم بقییه یه مقدار شوت میزنن تو این موارد🤣🤣

😁😁😁

من کرجم چون رو زمین خوابیده بودم یه تکون ریزی رو متوجه شدم

ولی از هرکی پرسیدم نفهمیده بود

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

واقعا؟!!من که نفهمیدم و خونه ام

اونجـایے ڪہ دیدے حرفت ارزش نداره؛ حـرفت رو عـوض نڪـن،جاتـو عوض ڪـن😏   
2706