2733
2734
عنوان

دکلره مو

90 بازدید | 13 پست

بچهااا من رفتم ارایشگاه موهامو دکلره کردم وقتی میرم حموم موهام خیلی نرم میشن مثل پنبه انگار ضعیف شدن 

وقتی موهام خشک میشن سفت میشن

پشیمونم ولی خب کاریه ک شده 

میخواستم بدونم حالت پنبه ایش طبیعیه؟

و اینکه موهامو پروتیین کنم خوبه واسه تقویت؟

چه ماسک و  روشی و‌واسه تقویت و ترمیم موهام پیشنهاد میکنید؟😢

خدا جون خودت مراقب همسر مهربون و دختر نازم باش 🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

يکم پايين موهاتو که کش مياد کوتاه کن تو اينترنتم کلي چيز واسه ترميم سوختگي موها هست مثل کره

الکي کلي پول واسه کراتين نده 

روغن زيتونم بزن 

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ
2740
يکم پايين موهاتو که کش مياد کوتاه کن تو اينترنتم کلي چيز واسه ترميم سوختگي موها هست مثل کره الکي کل ...

از کراتین سردرنمیارم ولی روعن زیتون و این چیزا فقط رو موی معمولی بی رنگ جواب میده

این موها دیگه نابود شدن مردن

من هرچقد روغن زیتون و آرگان میزنم انگار نه انگار

وقتی میشوری انگار پلاستیک فریزر میشوری درسته؟ دکلره همینه دیگه  منم چندماه پیش زدم با بهترین ...

اره 😢

خدا جون خودت مراقب همسر مهربون و دختر نازم باش 🙏🏻🙏🏻
اره 😢

خب پس فاتحه شو بخون

الان تازه انگار دکلره زدین آره؟

چون این واسه اولشه

الان بعد چند ماه برامن ازون حالت درو مده رسیده به مرحله وزی در حد دم بز😂😂😂

موهام بازه این کلا رو هواست