2737
2739

اول ماه هشتم هستم و در قابلمه افتاد تو اشپزخانه يهو صدا داد خيلى ترسيدم حالا نگرانم يه وقت بچه طوريش نشده باشه 

كسى اينجورى شده ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن عزیزم منم خیلی ترسیدم برو ،طلایی  چیزی،داری خوب بشور،بنداز تو یه لیوان اب یخ بخور تا دلت اروم بشه 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

وای خیلی بده ترس تو بارداری! دوبار زلزله اومده تو بارداریم .همچین جیغ کشیدم و دوییدم 😖 یکیش همین دوساعت پیش بود.هنوز بدنم بی حسه ☹

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
وای خیلی بده ترس تو بارداری! دوبار زلزله اومده تو بارداریم .همچین جیغ کشیدم و دوییدم 😖 یکیش همین دو ...

وای عزیزم خوب برو اب طلا بخور یه تیکه طلا تو بشور بنداز تو اب خنک هم بزن بخور تا حالت بیاد سرجاش بلند شو عزیزم

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2740
وای عزیزم خوب برو اب طلا بخور یه تیکه طلا تو بشور بنداز تو اب خنک هم بزن بخور تا حالت بیاد سرجاش بلن ...

تاثیر داره واقعا؟

یعنی بدنم انقدر بی جون شده از ترس! نمیتونم تکون بخورم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
تاثیر داره واقعا؟ یعنی بدنم انقدر بی جون شده از ترس! نمیتونم تکون بخورم

اره عزیزم هروقت ترسیدی این کارو بکن ای رو اتیشه دلت اروم میشه عزیزم