2737
2739

میخای مارمولک بشی؟؟؟ ۴۸ خیییلی کمه که😳😳 قدت چنده؟؟

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برای اب گرفتن میوه و سبزیجات دیگه مثل کرفس و سیب و پرتقال...

ببنید اکثر این مارکها اگر وارد وب سایتشون بشید اصلا این دستگاه هارو نمیزنن مثل برند بوش

و پاناسونیک هم ایران رو تحریم کرده و محصولاتش نمیاد

برند پارس خزر توی ایرانی ها کیفیت خوبی رو ارائه میده و بین خارجی ها هم برند برویل استرالیا یا کیچن اید های چین و آمریکا

تنها گناه ما طمع بخشش تو بود...
2738
راضی هستی؟؟؟چند ساله استفاده میکنی؟؟

گفتم آبان گذشته خریدم چند ماهه دارمش فروشنده با ضمانت اصل بهم داده و خدا رو شکر تا الان عالی بوده بعد از این نمیدونم دیگه البته تو این چند ماهم خیلی استفاده کردم البته بگم ۳ کارس مخلوط کن و اسیاب هم داره

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ما ناسیونال داریم راضیم ازش😜

همونـ آبجوشـے کہ سیب‌زمینـے رو نرم میکنہ تخم‌مرغ رو سفت میکنہ شخصیت تو بستگی بہ خودتـ داره نہ فضای پیرامونتـ😐💔                لایک الع😒                               
2706