2737
2739

من دوست ندارم

هر چیزی اعتدالش خوبه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بپرس اگه بلد باشیم میگیم دیگه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728

خیلی بده مگه میشه برنجو خذف کرد یاگوشت؟ خودمون میدونیم هم گوشت خواریم هم گیاه خوار..پس باید دوتاش باشه همینا که خام گیاه خوارن پوکی استخون میگیرن نیروشون خیلیییی کم میشه و....

کاربرای عزیز میخواین تبادل نظر کنید پس توهین ممنوع...طرز حرف زدن هرکس شعور وشخصیت خودشو نشون میده .....درسته اسمش نی نی سایته منظورش حضور بچه های 12ساله نیستاااا!!😎😎نظر من طرز تفکر خودمو نشون میده پس حق توهین به هیچ کدوم از حرفامو ندارید...خوبه مسواک شعورش میرسه مال یه نفر باشه اما بعضی ها نه😏😏،،بعضی هاتاپیکاشون واقعا مسخره اس حالمو بدمیکنه چیه میزارین!!دوس پسرم کات کرد،جاریم لباس خریده،مادرشوهرم بم گفت...،،دلم میخواد....داشتع باشم با دوس پسرم🙄🙄🙄🤐🤐🤐این اخری دیگه فاجعه بوددد...........خداحافظ مسجد سلیمانم خداحافظ قلب کشور خداخافظ ازتو فقط یک اسم ماند خداحافظ شهری که طلای سیاه داره فووران میکنه روستاهاش وشهرک های اطرافش هنوز گاز کشی نشدن،،،خداخافظ خوزستانی که هیچ اهمیتی برا اون بالایی ها نداری پاش که برسه لوله اب میزارن و به همون رودت هم رحم نمیکنن خداحافظ ابادان خداحافظ شهر خونگرم ها....دیگه نمیام تااااا31مرداد ماه خداحافظ 💖💟💖💟...اهای رفیق تو که به دین اسلام معتقد نیستی مجبور نیستی درموردشون اینجا نظرات کودکانه خودتو بگی وباعث تعطیلی تاپیک بشی 

گیاه خواری یه عقیده با هدف بزرگ هست  کاهش فرهنگ مصرف گرایی و زیادع خواهی انسان ها و‌کاهش گرمایش زمین  اگر تنها ۴۰ درصد جمعیت جهان گیاه خوار میشدند سلامت عمومی جهان بهتر میشد و شاهد حتی ویروسی مثل مثلا کرونا یا بیماری هایی مثل تب کریمه کنگو نبودیم

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 
2740

کسایی که خودشون حیوون خونگی دارند درک درست و بهتری از گیاه خواری میتونند داشته باشند چون احساسات و عواطف مشترک بین خودشون و حیوان خانگی تجربه کردند و به اون ها هم حق زندگی میدن و تفاوتی قائل نیستند همونطور که دلشون نمیخاد سگ خونگی شون وعده غذای یک خانواده باشه نظرشون راجع به حیوانات دیگر همینطور هست

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 
ممنون

شماره تلفنشم گذاشته میتونی تماس بگیری سوالاتو بپرسی

داداشم یه مدت برای دیابتش وگان شده بود ازینجا برنامه گرفت . درطول دوره هم پشتیبانی داره چک میکنه برنامه تو