2733
2734
عنوان

کسایی ک جنسیت نی نی رو حدس زدید امروز بعد از چن هفته مشخص شد

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 45 پست
مبارکت عزیزم. قدمش خیر باشه الهی😍 ۱۵هفته یعنی فقط برای جنسیت رفتی یا سونو آنومالی بود؟

سلامت باشی 😘

فقط برای جنسیت رفتم چون ی هفته ای هس اومدم شهرستان پیش مادرم گفتم تا اینجام باهم سیسمونی رو‌بگیریم برای همین رفتم برای تعیین جنسیت 

انومالی رو ۱۸ هفته و ۱ روز برام نوشته بود 

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامت باشی 😘 فقط برای جنسیت رفتم چون ی هفته ای هس اومدم شهرستان پیش مادرم گفتم تا اینجام باهم سیسم ...

ای جان عزیزممممم😍😍منم یک هفته دیگه ان تی دارم. خدا کنه منم ۱۵هفته برم بهم بگه. انشالله به شادی و دل خوش سیسمونیش رو بخری عزیزم😍

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ای جان عزیزممممم😍😍منم یک هفته دیگه ان تی دارم. خدا کنه منم ۱۵هفته برم بهم بگه. انشالله به شادی و د ...

ممنون عزیز دلم❤️❤️ من توی ان تی هم بهم گفت احتمالا پسر شمام اگ دوس داری زودتر بدونی از دکتر سونو بپرس احتمالی میگه

ان شاالله که سالم و سلامت باشه❤️❤️جنسیت معلومه ۱۴ هفته ب بعد معمولا 

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
2728
سلامت باشی 😘 فقط برای جنسیت رفتم چون ی هفته ای هس اومدم شهرستان پیش مادرم گفتم تا اینجام باهم سیسم ...

زود نیست برای سیسمونی من ۲۶ هفته م هنوز هیچی نخریدم 😂 راستی همسن هستیم منم ۷۷ هستم

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
ممنون عزیز دلم❤️❤️ من توی ان تی هم بهم گفت احتمالا پسر شمام اگ دوس داری زودتر بدونی از دکتر سونو بپر ...

مرسی عزیزم😍منم فرقی برام نداره اصلا ولی خیلی کنجکاوم بدونم😁 انشالله سالم و سلامت دنیا بیان همه نی نیا🤲😍

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
زود نیست برای سیسمونی من ۲۶ هفته م هنوز هیچی نخریدم 😂 راستی همسن هستیم منم ۷۷ هستم

اخه تو چجوری تحمل کردی😁من نمیتووونم😬 لباسارو میبینم گوگولیه نمیتونم بگذرم البته میترسم ماه های اخر هم سنگین شم‌نتونم برم اخه الانم با اینکه وزنمم بالا نرفته زیاد خیلی نمیتونم راه برم 

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
اخه تو چجوری تحمل کردی😁من نمیتووونم😬 لباسارو میبینم گوگولیه نمیتونم بگذرم البته میترسم ماه های اخر ...

خخ اخه میگم فعلا ز‌وده منم عاشق لباسام همش نگاه میکنم ولی صبر کردم من تاحالا وزنی اصافه نکردم درسته نسبت به قبل زودتر خسته میشم ولی خوب میتونم برم خرید هم اخه سرویس خواب اینام وسواسی کردم هزارتا مدل دیدم هنوز نتونستم تصمیم بگیرم و لباسام میترسم بخرم برم چیزای خشکل تری ببینم پشیمون بشم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2738

ای جانم عزیزم 😍😍😍😍

ایشالله سالم بغلش کنی قدمش پر خیر باشه براتون😍😍😍❤❤❤

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

الهی عزیزم مبارکت باشه قیافش شبیه پسرا بود صورتش من گفتم پسر .منم هفته بعد انومالی دارم جنسیتومیگن .لنومالی رو میشه ۱۷ هفته رفت ایا ؟

دخمل نازم من و بابایی عاشقتیم .  
الهی عزیزم مبارکت باشه قیافش شبیه پسرا بود صورتش من گفتم پسر .منم هفته بعد انومالی دارم جنسیتومیگن . ...

انومالی رو ۱۸ هفته تا ۲۱ هفته باید رفت عزیزم

اره انومالی دیگ قطعی میگن 

ان شاالله سلامت باشه❤️❤️

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
ای جانم عزیزم 😍😍😍😍 ایشالله سالم بغلش کنی قدمش پر خیر باشه براتون😍😍😍❤❤❤

ممنون عزیز دلم❤️❤️

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
2706