2733
2734
عنوان

دیشب خواب داعش می دیدم:/

196 بازدید | 15 پست

دیشب قرص هامو بعد چند ماه شروع کرد باعث شد تا دو ظهر بخوابم:/ لامصب همه شم خواب داعش دیدم، بیدارم نمی‌شدم تموم شه! شانس آوردم ساعت دو موبایلم زنگ خورد پریدم از خواب  

تو خواب هی می گفتم وای چقدر کرونا بهتر بود حداقل مراقبت می کردیم می تونستیم بریم بیرون، یا حداقل تو خونه دیگه ترس نداشتیم    

داعشم از مد افتادهبیچاره😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

منم یبار دیدم .اونم صحنه هایی ک وارد کوچمون شدن ک همه رو سلاخی میکردن‌.تاچند وقت ن تنها میخوابیدم ن تنها خونه میموندم.وحشتناک بود

تو همان قصه ناگفته پنهان منی💑
وحشتناک نیست؟    این همه سر بریدن لامصبا

سر اونهایی حرف گوش نمی کردن بریدن. وگرنه اگه بخوای باهاشون یار بشی. قشنگ بهت خونه میدن ماشین میدن لپ تاپ میدن. امکانات خوب میدن حقوق بالا. اصلا خیلی عالی  

من هیچوقت فیلم اون جنایتشون ک دویست و خورده ای دانشجو رو اورده بودن و یکی یکی سرشونو میزدن  ومینداختن تو رودخونه رو فراموش نمیکنم 😭 واقعا ادمن اونا بخدا از حیوون درنده هم کثیف ترن .. فک کنید اون جوونا چ حالی داشتن جلو چشماشون اون کار میکردن و نوبت خودشون هم میرسید .. ان شاءلله خدا اونای ک باعث میشن داعش و امثالش ب طرف ایران نیان رو قدرت روزافزون بده و همچنین سلامتی .. روحت شاد سردار حاج قاسم 😭

تو خوابم شهرای زیادی رو گرفته بودن از جمله شهرما ولی هنوز صداوسیمارو نگرفته بودن بعد تی وی هی برضدشون چیزی می‌گفت من تن و بدنم می لرزید که وای الان عصبانی میشن  

من دیشب خواب دیدم عراق ها واسع کردنا اومدن ایرا یه پاراگراف فرستاده بودن داخلش توشته بود اگه کدونا گرفتین مردین باید یه کردنا بیاد غسلتون بده منم تا میتونستم لباس خوراکی برمیداشتم میگفتم داخل اسیری بخورم😁😁😁

2706