2733
2739
در امدش چطوره راضی هستی؟

میانگینش ۵ ۶ تومن اره راضی ام .شوهر شمام مکانیکه؟

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بقول اون کاربر ک منو ریپ کردن اینجا هزاران نفر عضون و طبیعیه ک همه پزشک و خلبان باشه فقط اینکه همه پ ...

تا اینجاشم باز میتونه طبیعی باشه تو شصت صفحه تاپیک بعد دو سه روز

اما اینکه تا تاپیکی با این عنوان زده میشه همون صفحه یک و دو یهو ده بیست تا پزشک و کارخونه دار و مشاغل کشوری و لشگری مهم پیداشون میشه یکم عجیبه:)

غیر طبیعی ترش اینه که چطور همه این آقایون رده بالا خانم هاشون خانه دارن:) تاپیک ساعت دو چهارشنبه وسط هفته تو روز کاری زده شده که اصولا کسی خانه دار نباشه اون ساعت وسط سایت گشت نمیزنه اونم طوری که از دو ظهر تا یکی دو ساعت بعدشم داره تو این تاپیک که چیز آموزنده و خاصی هم نداره همچنان به پست گذااشتن مکرر ادامه میده و پیگیرشه:) 

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2728

دوس داشتم خیای تحصیلات بالایی داشته باشه 

ولی  تنها چیری ک براش مهم نیست همین تحصیل و کارش آزاده با اینکه درامدش از ی پزشک متخصص خیلی بیشتره ولی هیچوقت کارشو نمیگم چکاره اس دوس ندارم 😐

2738

بسیار تاپیک جالبی هست فقط زیاده حال ندارم بخونم من دوست داشتم شوهرم ادم حسابی باشه با تحصیلات بالا اگر کارمنده رده بالا باشه مغازه دار و اینا دوست نداشتم ، پزشک هم خوب بود یا مثلا وکیل 

همسرم هم همینه ادم رده بالا 

یعنی اصلا با خارج از این شغلا ارتباط پیدا نمی کردم که یه دفعه عاشق نشم

کار تو کبابی چی؟؟؟؟خوبه😂😂😂؟؟؟ن واقعا کسی نبود شوهرش کبابی داشته باشه؟؟؟

نه مثل اینکه دکتر مهندس زیاده اینجا

کبابی جکرکی فلان و بهمان های دیگه نیستن😃😃😃😃من مجردم اما امروز عجیب هوس کباب کردم☺☺☺☺☺😂😂😂😂😂

تا اینجاشم باز میتونه طبیعی باشه تو شصت صفحه تاپیک بعد دو سه روز اما اینکه تا تاپیکی با این عنوان ز ...

پولدارا خانه دارن .ما معمولیا باید کار کنیم شکممون سیر کنیم.

ولی فک میکنم اونایی که شغلای خوب ندارن چیزی نگفتن برا همین تعداد شغلای خوب زیاد گفته شده.

همسر سابق من مهندس بود ارشدش گرفته بود الان که دکترا داره میگیره ولی همش خرج خودش و یللی اش میکرد حتی کرایه تاکسی از کیف من برموداشت.

شغل خوب به تنهایی ملاک نیست.

نامزد الانم تدریس میکنی درامدش ساعتیه ولی هرچی در میاره باهم برا هدفای مشترکمون خرج میکنیم .

من با مرد خیلی ثروتمند هم دوست بودم که روغن از دستش نمیچکید و همش فکر کندن بود .

2706