2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب اینکه چ شغلی داشته باشه اصلا فکر نکرده بودم فقط دوس داشتم شوهر کنم همیشه تنها بودم خونه مامانم میرفت سرکار..میگفتم شوهر کنم میریم خونه فامیلاش خوش میگذره چون دیگعگه فک و فامیل خودم برام تکراری شده بودن🥴🥴 الان دیگه فک و فامیل شوهرمم برام جذابیتی ندارن

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!
2731
2740
آره دیگه.. بعد دوستای تاپیکی میگن شرکت نففففت.. پتروشیمی چون خصوصیه حقوقش زیاده.. ولی پارس جنوبی دول ...

شوهر من اقماری . چ جوری باید بره تو پاروشیمی؟ ازمون داره؟

مرا عهدیست با جانان💏😍
رسمیه عزیزم  ماهی ۱۵  قرار دادی ها ۶ تا هشت تومن هست فکر کنم

همسر من الان حقوش ۶ و خورده ایی یعنی رسمی بشه میشه رو ۱۵ تومن؟ فک نکنم . چون همسرم میگ سابقه هم خیلییی مهمه 

مرا عهدیست با جانان💏😍

من خودم دانشجوی معلمیم☺️☺️☺️برا شغل شوهر آیندم نظرم خیلی عوض میشه وهمش دودلم...ولی در کل از قاضی خیلی خوشم میاد و نظامی😅😅

البته خواستگار نظامی هم داشتم ولی رد کردم🙃🙃

کلا تکلیفم باخودم مشخص نیست🤦‍♀️🤦‍♀️

در حال تثبیت وزن😎
این سوال ذهن منو ول نمیکنه خانمایی که شوهراتون دکترن کارخونه دارن یا شرکت نفتین و کلا شوهرپولدار دار ...

قیافه معمولی داریم . خودمونم کارمند میشیم . نترس کسی ک موقعیتش خوبه چشمشا باز میکنه ک زنش هم موقعیتش خوب باش و پول بیاره 

مرا عهدیست با جانان💏😍
2706