2733
2734
نظامی چیه ک همه طرفدارشن😑

دقیقا نظامیا معمولا سرد و خشک میشن

منم تعجب میکنم میگن نظامی

خیلیم باید همه چیشون به دقت باشه و آن تایم  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عنوانم نوشته فانتزی هاتونو بگید دیه😊 بیخودی بحث میکنیدا

😂😂👍👍

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

دوست داشتم کارمندباش ولی کاشی کاره😐

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
2728
دقیقا نظامیا معمولا سرد و خشک میشن منم تعجب میکنم میگن نظامی خیلیم باید همه چیشون به دقت باشه و آن ...

من دوس ندارم دوس دارم از ایران برم من نظامی میخام چیکار

نظامی دیدم قدبلند چهارشونه با تعصب و جدی ک خیلی خوب ولی دلیل نمیشه همشون اینجوری باشن ک😂😑

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

من که پزشکه اونقدر مهروبونه هر روز که خونه میاد برام کادو یا هدیه کوچیک میگیره هیچ وقت دسته خالی نمطاد

دلتون بسوزه😜

دو تا دختره دوقلو هم دارم 😛

شوخی کردم ولی دوس دارم این سکلی باشم😢😢😢😢😨😨😨😨

دقیقا نظامیا معمولا سرد و خشک میشن منم تعجب میکنم میگن نظامی خیلیم باید همه چیشون به دقت باشه و آن ...

نه باباااا

نظامی زمان ش‌اه که نیستن

الان میگن نظامی به خاطر حقوق و خونه های سازمانی و مزایای سفر و هتلاشون

ذهن دخترامون فقیر شده 😂😂😂

البته از اوضاع ناحسابی اقتصاده

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
دیگه وقتی قد همه بالای 170 عه و چشم رنگی و 50 کیلو و ارایش فقط رژ کمرنگ 😂معلومه شوهرای همه میشه پزش ...

اولش باپستت انقدر خندیدم،اما بعدش غمگین شدم،چون همه اینایی که گفتی رو دقیقا دارم،هم توصیفات ظاهری رو که کردی هم ویژگیای شوهرو،اما چه فایده😢

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2740
نه باباااا نظامی زمان ش‌اه که نیستن الان میگن نظامی به خاطر حقوق و خونه های سازمانی و مزایای سفر و ...

من پدربزرگم نظامی بود خیلی خشک و جدی بود خیلیم دقیق بود ساعت 12 ظهر باید ناهار میخورد 5 صبحونه  

تو همه چیم ساعتشو نگاه میکرد کلا اذیت داشت این دقتش

اخه شوهرخالمم نظامیه سرد و خشکه اخلاقش  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
من پدربزرگم نظامی بود خیلی خشک و جدی بود خیلیم دقیق بود ساعت 12 ظهر باید ناهار میخورد 5 صبحونه   ...

اره سرد و خشک که ممکنه

اما اون آن تایم بودن و نظم و خوشتیپی دیگه کییییمییییا شده بینشون

واسه امثال پدربزرگ زمان ش‌اهیتونه 🙂

اولش باپستت انقدر خندیدم،اما بعدش غمگین شدم،چون همه اینایی که گفتی رو دقیقا دارم،هم توصیفات ظاهری رو ...

چرا؟

من ویژگیای ظاهریشو ندارم صورتم معمولیه قدمم ۱۶۹ شوهرمم دندون پزشک

نی نی سایتیه اصیل نیستم نه؟؟؟

اولش باپستت انقدر خندیدم،اما بعدش غمگین شدم،چون همه اینایی که گفتی رو دقیقا دارم،هم توصیفات ظاهری رو ...

😢شوهرت بداخلاقه؟؟

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2706