2733
2739
عنوان

کاره خیلی مهم دارم بیاین خانوماچند سوال دارم واقعا درگیرش شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 50 پست

جالبه كه الان پسره داره ول ميچرخه حتما رفته سراغ يه بچه ديگه

اونوقت دختره بدبخته كه بايد بميره

مرررردم از اين همه عدالتو برابري خداا

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادمه یکی از هم کلاسیام با ی پسر حرف زده بود پسره هم میدونست ک مادر پدره دختره گیرن 

تهدبدش کرد دختره بخاطر اینکه پدر مادرش نفهمن با پسر حرف زده باهاش رابطه جنسی داشت 

۳ سال به زور تهدید مجبور بود باهاش رابطه داشته باسه حتی یادمه پسره نامزد داشت 

اگر تو اون خونه پدری دوستی داشت مثل مادرش همون قدر که مادرش میبود دوستش هم بود اینطوری نمیشد و اینکه ...

خاک برسره کثافتش چرا عکسارو فرستاده پس بگو عشقش شده قاتلش آشغال

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2731
اگر تو اون خونه پدری دوستی داشت مثل مادرش همون قدر که مادرش میبود دوستش هم بود اینطوری نمیشد و اینکه ...

اون پدر بین ابرو و بچش ابرو رو انتخاب کرد 

کاش اگه حرف مردم واسه یکی مهمه بچه دار نشه بچه بدنیمیاد زندگی کنه ن بردگی 

اگه محیط خونه خوب بود اون هیچوقت فرار نمیکرد هیچوفت به یکی همسن پدرش دل نمیبست

جالبه كه الان پسره داره ول ميچرخه حتما رفته سراغ يه بچه ديگه اونوقت دختره بدبخته كه بايد بميره مرر ...

خیلی بده اره😔پسره نباید دلشو می‌برد وبهش محبت میکرد تازه میگن این عکسارو اون براش فرستاده 

😔طفل معصوم هم آبروش رفت هم مرد،، خدایا دیگه این اتفاقا نیافته یارب العالمین🙏🤲

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
یادمه یکی از هم کلاسیام با ی پسر حرف زده بود پسره هم میدونست ک مادر پدره دختره گیرن  تهدبدش کر ...

یا خدا چه پسره کثیفی

اره اگه مادرش دوستش بود به اینجا نمی‌رسید واقعا 👏

دقیقا یکیش بی محبتی که به یکی دلبسته که همسن پدرش ومعلومه لاته

ببین استارتر دلیل اینکا میگید پدرش باهاش بد بودا رو قبول ندارم من خودم زود ازدواج کردم اما رابطه من و پدرم اونقدددررررر خوبا ک خیلیا حسرت میخورن من به این عشق و. عاشقی اسمشو میذارن عشق بچگی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738
اره منم میخام دختر نه سالمو غرقه محبت کنم😭

نه صرفا محبت نیجه نمیده

فرزند باید پیش والدینش احساس امنیت کنه و تربیت والدین جوری باشه که فرزند بدونه هر اتفاقی براش بیوفته هر چند خلاف عرف جامعه پدر مادرش پشتش هستن و اونا رو درجریان قرار بده

اگر قبل از فرار رومینا میشت با پدرش صحبت میکرد و میگفت با پسری آشنا هستم و اینجوریه و اونجوری و اصلا حتی رابطه داشتیم باهم به نظرت باز چه اتفاقی میوفتاد؟قطعا اون موقع هم رومینا میدونست اگر اینکارو بکنه باز پدرش همین رفتارو باهاش داره ولی اگر مطمئن بود والدینش رفتار خیلی خوبی باهاش خواند داشت چی؟

همشم دلیل بر بی محبتی و بی مهری خانواده نیست دخترا تو سن گم زود خام میشن و دل میبندن و این دل بستن از روی عقل و عشق نیست از روی نادانی من بیشترین محبت و بهترین پدر مادر رو دارم که هیچی برام کم نزاشتن نه از عشق از نه محبت نه پول هیچی همه بهم حسادت میکردن ولی تو سن ۱۶سالگی خام ادمی شدم که۳۴ سالش بود و لات بود به قول معروف و ترکیه زندگی میکرد و من انقد احمق بودم میخاستم باهاش ازدواج کنم که خانوادم مانعم شدن و بعدا متوجه شدم که اون پسر دوسدختراشو میکشه ترکیه به بهانه ی ازدواج و بعدا مجبور به تن فروشی میکنه خواهشا خانواده هارو الکی تخریب نکنیم یوقتایی خودمون مقصریم

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
اون پدر بین ابرو و بچش ابرو رو انتخاب کرد  کاش اگه حرف مردم واسه یکی مهمه بچه دار نشه بچه بدنی ...

ببین برای همسایه ما هم این اتفاق افتاد اما پدره خونه رو شبونه فروخت از اینجا رفتن و ازدواج کرد دختره با همون پسره بعدشم پسره معتاد شدو طلاق گرفتن و پسره مرد و ...اینجا هم محیط کوچیک بود اما پدره دخترشو انتخاب کرد 

ولی وقتی تو ی روستا هستی یعنی تمام داراییت و زندگیت چیز خواستی نیست که بخوای بفروشی و کاری کنی ، پس مجبور شده که ...

دنیا عین تصورات ما نیست 
ببین استارتر دلیل اینکا میگید پدرش باهاش بد بودا رو قبول ندارم من خودم زود ازدواج کردم اما رابطه من ...

دقیقا منم میزارم حماقت من واقعا پدرم مثل دوستمه و مادرم همینطور ولی خودمون دختریم جونیم یه وقتایی به حماقتای خودمون تو سن پایین نگاه میکنیم خندمون میگیره و اینو برای بچه ی خودمون نمیپسندیم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
ببین استارتر دلیل اینکا میگید پدرش باهاش بد بودا رو قبول ندارم من خودم زود ازدواج کردم اما رابطه من ...

اخه پسره مشخصه لاته عاشقه چیه اون شده، من حس کردم بی محبتیش بوده، پدرشم حق داشته ولی نه اینکه سرشو با داس بزنه.... 

اخه پسرا مشخصه لاته عاشقه چیه اون شده، من حس کردم بی محبتیش بوده، پدرشم حق داشته ولی نه اینکه سرشو ب ...

همیشه این حس درست نیست اینطوری خانواده ها هم پاسوز بچه ها میشن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706