2733
2734

حتی مصاحبه خواهر بهمنم گوش دادم گفت دخترو گرفتم خونه من بود داداشم و پسرم از خونه رفتن.

میگفت پدر بی شرفش جلوی کلی مامور گفته من خودم این زن خودم میکنم ولی به برادر تو نمیدم زنش بشه میگفت زدم زیر گوشش 

میگفت بهمن دخترو اورد خونه ما گذاشت خودش رفت خونه یه خواهر دیگم تا پدرش راضی شه عقد کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط بخاطر سنی بودنش

با ازدواجشون مخالفت کردن

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
۳۵ نیس خب ۳۰ سالشه

بهمن ۹۹ میشه ۲۹ ساله ....یعنی الان ۲۸ سالشه

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
نه عزیزم وقتی دختزه رو برده . پس اورده و عمو اینا رفتن گفتن بیا دختره رو عقد کن گفته نه خودش و خونوا ...

من حرفهای پلیسه رو گوش کردم اینطور نگف

انگار ک اومده خاستگاری و پدرش بخاطر دین پسره گفته دختر نمیدم بهت ایناهم فرار کردن بعد پدره شکایت کرده و گرفتنشون..

فقط بیچاره اون دختر چ لحظات سختیو گذرونده😭😭😭

کاربری هشتممه...هرجا تاپیک جنجالی دیدین تگم کنید.با تشکر    نی نی یار قلابی🤪
2738
من عکسشو دیدم خیلی بهم میومدن سرش روی پای دختره بود جوونه  بابای هیچی ندارش ۳۵ ساله بوده انگار ...

والا اگر دخترش رو شوهر داده بود که همین شماها مارو جر میدادید که خاک بر سر این مملکت که کودک همسری توش قانونیه

حالا میگید به هم میان پدرش چرا نذاشت ازدواج کنه

حتی مصاحبه خواهر بهمنم گوش دادم گفت دخترو گرفتم خونه من بود داداشم و پسرم از خونه رفتن. میگفت پدر ب ...

درسته منم همینو دیدم

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706