2733
2734
عنوان

ماشین به اسم خواهرشوهر 😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 138 پست
از کجا میدونی پر توقع هستم ؟ حلالت نمیکنم 

من کامنت بالا رو ننوشتم. ولی خوب راستش از نظر من هم پر توقعی. اسب پیش کشی رو که دندونشو نمیشمرند. شما عروسشی، اون دخترش. تازه ماشین قراره زیر پای شما باشه

۱۰ ساله عروسشونم خیلی بیشتر از اینها هم پول شوهر من رو تو محردیش خوردن 

عزیزم من که از همه چی خبر ندادم . انشاالله خدا خودش همه چی به تون بده ولی با نفرت در موردشون حرف نزن اینکه همسرتون در مجردی به خانواده اش پول داده اگه واقعا خانوادش نیاز داشتن هم وظیفه همسرتون بوده و هم یه سعادتی بوده نصیبش شده . حالا انشاالله ماشین بیاد دستتون دیگه ناراحت نباش حتی اگه خواهرشوهرت به نام نزد حرص نخور .بالاخره همین که تستفاده اش را میکتید هم خوبه .انشاالله خدا به خودتون بده یه ماشین جدا بخرید . ۴ سال بی ماشینی کشیدم میدونم چقدر سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا میدونی پر توقع هستم ؟ حلالت نمیکنم 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
2728

عزیزم پولو شوهرت نمیده پدرش میده اصولاباید به اسم پدرشم باشه منتها چون ارث میشه براهمین بهتره به اسم پدره نباشه به اسم شوهرم نشده ثبت نام مجبورن بزنن اسم دخترشون هرکی باشه بالاخره به دخترش اعتماد میکنه 

انشالله اونم میزنه به اسم خودتون 

ای که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد حیف است که توباشیو مراغم ببرد...خدای من چه دارد انکه توراندارد و چه ندارد انکه تورادارد..🤗بیخیال 🤪دنیادورزه باچیزایی که داری خوش باش 🤩به خدا تکیه کنو 😇باشادی زندگی کن 😍پاک زندگی کن ☺️هیچی ارزش اینو نداره خداتو ناراحت کنی⭕️😚هدفت رضایت خداباشه و بس💪 همین خودش ته خوشبختیهههه🤩🥰😍🥳🥳🙋‍♀️♥️♥️
منم بودم غرورم بهم اجازه نمیداد باهام همچین رفتاری بشه ... بعضی ها باهرشرایطی حاظرن هرکاری بهشون تحم ...

چجوری با سیاست برخورد میکرد مثلا

عزیزم به عروس  و داماد اعتمادی نیس...هر چقدرم خوب باشن...دو روز دیگه شاید طلاق گرفتن

چرا پدر پولو واسه عروس و داماد خرج کنه

به ایم دختر خودش زده ک مطمعن باشه و پسرش استفاده کنه

کارشون عاقلانه بوده

فمینیست هستم
خب دارم گواهی نامه همه شرایطشو دارم اینا نمیذارن ، حسودم خودتی 

نه من اصلا حسود نیستم اتفاقا 😁

ولی بگو چون قرعه کشیه و پول هم نباید بریزی 

همینطوری اسم منم بنویسید شاید اسم خواهرت درنیومد 

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره
2740
منم بودم غرورم بهم اجازه نمیداد باهام همچین رفتاری بشه ... بعضی ها باهرشرایطی حاظرن هرکاری بهشون تحم ...

دقیقا 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
منم بودم ناراحت میشدم ...وقتی میخواد واس ما ماشین بخره چه فرقی داره به اسم من باشه یا همسرم ... باای ...

خیلی فرق داره خیلییی ، چون ممکنه طلاق بگیرید و اوون ماشین پس داده نمیشه 😐 شما غریبه‌ای 😇از همسرت خودت یا فوقش پدرت توقع داشته باش 

نه من اصلا حسود نیستم اتفاقا 😁 ولی بگو چون قرعه کشیه و پول هم نباید بریزی  همینطوری اسم منم ...

😘خب نمیکنه دیگه اصلا حاضر نیست اسم من تو کار باشه 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
پول ماشین کم پولی نیست شاید تازه چند ساله عروسشون شدید نباید انتظار داشته باشید با مولی که زحمتش را ...

والا داداش من با پول خودش یه عالمه سرویس طلا واسه زنش خرید .ولی خانواده شوهر من یه گوشواره قدیمی واسم خریدن هنوز که هنوزه داره منتشو مادر شوهر دهاتیم بهم میده .

عزیزم ناراحت نشو ولی خب از اولش واضح و روشن توضیح ندادی هر کیم هر چی میگه طلبکاری ، خب خوب توضیح بده بگو که شوهرت پول دستشون داره و ... که ما هم بدونیم درست قضاوت کنیم

آره دیگه وقتی به اسم خودش نتونسته من همه شرایطشو داشتم به ذهنشون نرسیده بگن خب با اسم مریم برید تو س ...

خوب چون اون دخترشه!  معلومه که دختر به عروس اولویت داره! پول خودشه اختیارش رو داره! شما واقعا پر توقعی! همین که داره ماشینش رو میده شما سوار شید هم لطف میکنه. وگرنه مگه بدهکاری داره بهتون؟🤔

2706