2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یخچال فریزر اسنوا

لباسشویی پاکشوما رو شنیدم نمیدونم

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          

من شاید پانزده سال بشه که یخچال و فریزر پارس داشتم   الان خواهرم یدونه سامسونگ بهم داد      لباسشویی ایرانی پاکشوما    من ده ساله کنوود دارم 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو

من یخچال هیمالیا ازیناک فریزر بالا دارم عالیه بدون صدا و برفک موتورش خیلی نرم کار می کنه داخلش هم خیلی سرده

لباسشویی هم الجی دارم راضی ام

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …
2740

من یخچالم الکترواستیل دارم شش ساله الهی شکرراضیم لباسشویی هم الجی

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز
من دوقلو مارک سیلور گرفتم راضیم   دوستم از سیلوان هم راضی بود   لباسشویی نمیدونم ...

عه عزیزم یخچالت مارک silver??خوبه راضی هستی؟کی؟ خریدی

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏

ماشین لباسشویی پاکشوما عالیه.

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

بچه ها یخچال هیمالیا بهتره یا الکترو استیل؟

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.