2737
2739
عنوان

گوشی شوهرم جامونده بود خونه سرچ هاشو دیدم خیلی ناراحت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 20691 بازدید | 115 پست

وای نصف سرچا واسه نی نی سایته خخخ 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نصف سرچا واسه نی نی سایته خخخ 

گوگل تو بی تربیتت تره

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
مثلا نوشته بود زنم زشته یازن چجوری خوبه  یا از زنم متنفرم زبعد اندام بعضی بازگرا رو سرچ ...

چی میگی😐فلش داره ینی سرچ نکرده تاحالا

لاحول ولا قوة الا بالله هو العلي العظيم🧿♥️
2731
 منم زتم رو سرج کردم خخخ🤣🤣🤣

عه دقیقا تو گوشی شوهرم همینا بود

بیچاره واقعا 

چی میکشه از دست من

خیلی شکاکم

اخه میدونین چیه

شوهرم خیلی زیبا و خوشتیپه

همش میترسم فک کنه از من سرتره

منم خوبم ولی خب میترسم دیگه

اراره همین کارو کردم دقیقا همون پیشنهادارو اورد بنظرم چون از وای فای مشترک استفاده میکنیم عکسشو می ...

تموم گزینه هایی ک فلش دارن سرچ گوگلن و همسرتون سرچ نکرده

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2738
عه دقیقا تو گوشی شوهرم همینا بود بیچاره واقعا  چی میکشه از دست من خیلی شکاکم اخه میدونین چی ...

زیباخو بهتر از زیبا رو

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
عه دقیقا تو گوشی شوهرم همینا بود بیچاره واقعا  چی میکشه از دست من خیلی شکاکم اخه میدونین چی ...

کارت خیلی اشتباه تاثیز اینجاهم قرار گرفتی 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹