2733
2734

چرا:(

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نا امید شیطانه🙃

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2731
من دقيق خود شيطانم الان، نااميد و متنفر

نباش😐🍫🌺

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2738

اوني كه هرجور التماسش كرد جواب نگرف اوني كه از مصلحتش متنفرههههه اوني كه از همه اين حرفا متنفرههههه اوني كه از اين جمله ها بيزارهههه اون منم، بيايد ببينين

من بدترين بنده خدام ، بيايد ببينيد بدترين بنده چه شكلي ه

همه بنده خداییم و بد وجود نداره...ما از خود ناامیدیم نه از خدا

اگر خودت را فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی...

لا تقنطو من رحمه‌الله

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
چون بندگان من درباره من از تو بپرسند، بگو که من نزدیکم و به ندای کسی که مرا بخواند، پاسخ می‌دهم بقر ...

مطمئني؟ پس من اين همه صدا ميكنم چيه؟؟؟ اهان مصلحت خداست، قسمت ه... پس شرط داره، اگه حكمتم گذاشت جواب ميدم اگه نه بميريد! خيلي راحت! جون بديد از درد منم بنا به مصلحتم سكوت ميكنم

مطمئني؟ پس من اين همه صدا ميكنم چيه؟؟؟ اهان مصلحت خداست، قسمت ه... پس شرط داره، اگه حكمتم گذاشت جواب ...

مطمئنید خدارو صدا زدید؟

اگر خودت را فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی...
همه بنده خداییم و بد وجود نداره...ما از خود ناامیدیم نه از خدا

شايدم ما خودمونو گول ميزنيم با اين حرفا! 

من درد ميكشم، سوال، من چكار كنم؟؟؟ با خدا حرف بزن! كجاست؟ همه جا! اكي خدايا من دو ساله دارم باهات حرف ميزنم!!!چرا هيچي نميگي! حكمتم اينه، اصراااار نكن تو خواسته ت حكمت اينه. پس چرا صدات كردم؟؟؟!!!پس الان يني همينجور درد بكشم؟؟؟ خدايا چقدددد مهربوني واقعا! دشمن دلش به اين حال پر درده من ميسوزه، تو ولي سر حكمتت بمون

مطمئنید خدارو صدا زدید؟

اقا خانم شما خدا رو ميشناسي؟ شما لطفا بيا منو ببر پيشش. مطمئني ديگه ايمان داري ديگه، من كافر بي دين نااميد ، من شيطان رو ببر پيشش، ببر ديگه. ببر من حرفامو بزنم .

2706