2733
2734
وقتی من خوب باشم اونم خوبه من بد باشم بد میشه دیگه سکوت کنم سکوت میکنه سرحال باشم سرحال میشه گیر بدم ...

خدایا چقدر شبیه ما هستین

ما سریع حس همو میگیریم فکر میکردم فقط ما اینجورییم

خداروشکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی من خوب باشم اونم خوبه من بد باشم بد میشه دیگه سکوت کنم سکوت میکنه سرحال باشم سرحال میشه گیر بدم ...

صد درصد اگ ازش گله هم بکنی یه جا ازت گله میکنه که تو هم فلان عید چیزی نخریدی

خداروشکر 
خدایا چقدر شبیه ما هستین ما سریع حس همو میگیریم فکر میکردم فقط ما اینجورییم

اره خوب همه چی بستگی به خودمون داره دیگه ولی خوب اینا مال کساییه که به نظرم آدم حسابین نه مردایی که خودشون ذاتشون خرابه و هرچقدم محبت کنی فایده نداره

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2731
صد درصد اگ ازش گله هم بکنی یه جا ازت گله میکنه که تو هم فلان عید چیزی نخریدی

ما رسممون اینجوری نیس که عیدا اون بخره منم باید بخرم ولی کلا زیاد واسه هم هدیه میخریم من مشکلم فقط مناسبتاس 

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
اره خوب همه چی بستگی به خودمون داره دیگه ولی خوب اینا مال کساییه که به نظرم آدم حسابین نه مردایی که ...

آره خدایی ذاتش خوبه

ولی بهنظرم خیلی شرطی میشه زندگی

میشه بپرسم متولد چه ماه هایی هستین

خداروشکر 
آره خدایی ذاتش خوبه ولی بهنظرم خیلی شرطی میشه زندگی میشه بپرسم متولد چه ماه هایی هستین

من مهر نامزدم تیر

نامزدم عصبانیتش دو دیقه اس فقط کافیه من چیزی نگم و سکوت کنم سریع اروم میشه و عذرخواهی میکنه ولی اگه یکی من بگم یکی اون. یکم طول میکشه.

من مهر نامزدم تیر نامزدم عصبانیتش دو دیقه اس فقط کافیه من چیزی نگم و سکوت کنم سریع اروم میشه و عذرخ ...

مردای تیر و تقریبا میشناسم

خرچنگ نمادشونه گاهی خودبخود میرن تو لاک خودشون بدجور

خداروشکر 
2740
مردای تیر و تقریبا میشناسم خرچنگ نمادشونه گاهی خودبخود میرن تو لاک خودشون بدجور

آره گاهی خسته میشه از همه چی.

خودتو اذیت نکن  منک همیشه میگم بهش خانوادم واسم کم نذاشت عقده هیچی ندارم اینجوری خودمم آروم می ...

دقیقا منم دیروز بهش همینو گفتم. گفتم خودت میدونی من کمبود ندارم ولی جلو زنداداشام زشت بود بیچاره گفت چرا بهم نگفتی بخدا من نمیدونستم باید عیدی بیارم

دقیقا منم دیروز بهش همینو گفتم. گفتم خودت میدونی من کمبود ندارم ولی جلو زنداداشام زشت بود بیچاره گفت ...

خب پس طفلک مشخصه نمیدونه دیگه

بهش یادآوری کن چاره ای نداری

خداروشکر