2737
2734
واقعا آخه میدونی  تا آخر همش یحسی داری که جبران کنی کارایی ک واست نکردن

دقیقا

منم آدم حسودی نیستم اصلا

ولی واقعا دور و برم میبینم یا میشنوم که برای تازه عروسشون چکاراااا میکنن دلم میگیره و ناراحت میشم برا خودم

بعدشم بخاطر این چیزا دلم باهاشون صاف نمیشه

خیلی کارا توی دوران مجردی تو ذهنم داشتم که برای همسرم و خانواده اش انجام بدم اما الان اصلا دلم نمیخواد

همشم بخاطر کارا و حرفهای خودشونه

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وحشتناکه  اصن پارادوکس داغونیه

نداشتنش که بدتره،من هرکیو میبینم تو عقد چه کارایی میکنه ،دلم میخاد😔

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
عزیزم 😞 دوسش داری؟  مجبوری اینجوری تحملش کنی

آره خب

دوستش که دارم

ولی خب الان دارم میرم مشاوره ببینم چکار کنم بهتره ؟

راهنماییم کنه که ادامه بدم یا جدا بشم ؟

یا حداقل چهار تا راه حل بهم بده که در جهت بهبود روابطم با همسرم و مادرش بکار ببرم

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2731
مگه نامزد نیستید ؟ نمیخوای بیشتر فکر کنی؟

بله عزیزم ، عقدیم

الان درجواب اسی گفتم که دارم میرم مشاوره

فعلا دارم دوران عقدمو طولانی میکنم ببینم به چه نتیجه ای میرسم ؟

باز خوبه واسه جاریاتم نخریدن،،واسا من چنان دست ودلبازی براشون کردن،،هرچی واسه من حروم بود واسه اونا حلال شد

بگذریم که دیکه تصمیم گرفتم درموردش خودمو عذاب ندم،بالاخره حق من و شوهرم یه جایی از زندگیشون میزنه بیرون

همسرت دوست داری؟ اخلاقاش خوبه 

دوستش که دارم

هرچند ، نسبت به اوایل دوران عقدم که هنوز این مشکلات تو زندگیم بروز نکرده بود کمتر شده دوست داشتنم

اما خب هنوزم یه کمی امید دارم

چون مشاور الان خیلیییی داره کمکم میکنه و راهنماییاش واقعا مفیده

اخلاقای خوب هم داره خداروشکر

به هرحال گوهر بی عیب خداست

2740
اخلاقای همسرت خوبه؟

اره خیلی خوب اخلاقش انعکاس اخلاق منه.

گاهی لجباز میشه  

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
باز خوبه واسه جاریاتم نخریدن،،واسا من چنان دست ودلبازی براشون کردن،،هرچی واسه من حروم بود واسه اونا ...

نه کل مادرشوهرم دنیاش خودشه

اره کلا آدم زرنگ بازیه

خداروشکر 
میشه بیشتر توضیح بده آخه شوهر منم انعکاس منه

وقتی من خوب باشم اونم خوبه من بد باشم بد میشه دیگه سکوت کنم سکوت میکنه سرحال باشم سرحال میشه گیر بدم بی محلی میکنه. محبت کنم به شدت محبت میکنه و...

مثلا من بگم رفتی بیرون(تفریح ۱روزه)چرا خبر ندادی  اونم همین انتظار رو ازمن داره

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
دوستش که دارم هرچند ، نسبت به اوایل دوران عقدم که هنوز این مشکلات تو زندگیم بروز نکرده بود کمتر شده ...

انشااله بهتر بشین

من اگه پول و هدیه و مناسبتارو حفظ کنی خداروشکر راضیم خیلی

خداروشکر 
انشااله بهتر بشین من اگه پول و هدیه و مناسبتارو حفظ کنی خداروشکر راضیم خیلی

انشاالله عزیزدلم

ممنون از دعای خیرت

خداروشکر ، انشاالله که همیشه خوب و خوش باشین ⁦♥️⁩💐