2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو هفتست كه يه مقدار پولم بلوكه شده كسي ميدونه چجوري ازاد ميشه؟

برامنم شد اونجوری.با لپ تاپ برو ازاونجا برگشت بزن..بعدش هرچی از قبل برداشت وجه زدی رو پاک کن..چون قاطی میکنه باید فقط تو ی روز یکبار برداشت بزنی..و دوروز صب کنی

2731
برامنم شد اونجوری.با لپ تاپ برو ازاونجا برگشت بزن..بعدش هرچی از قبل برداشت وجه زدی رو پاک کن..چون قا ...

واست شما خرید کرد؟ من پول توی حسابم بود ولی الان پول کم نشده و هیچی خرید نکرده میدونین چرا اینجوریه؟

خدایا چطوری به اطرافیان بفهمونم بچه داری آمادگی روحی و جسمی میخواد 😧
برامنم شد اونجوری.با لپ تاپ برو ازاونجا برگشت بزن..بعدش هرچی از قبل برداشت وجه زدی رو پاک کن..چون قا ...

ممکنه خرید کرده باشه فعلا واسم نشون نده؟ آخه توی پرتفویم نیست و پولی هم کم نشده

کدوم از اینارو باید فعال کنم کنم که مفید واسم عرضه اولیه بخره؟؟؟

و درسته قدرت خرید رو شارژ کردم؟؟؟

کدوم از اینارو باید فعال کنم کنم که مفید واسم عرضه اولیه بخره؟؟؟ و درسته قدرت خرید رو شارژ کردم؟؟؟

الان فعالش کردی.خودش میخره برامنم اریا رو خودش خرید.اگ دستکاری کنی خودت فک کنم نمیخره.چون پیزد منو نخرید خودم قبلش سفارش دادم فلان ..اره حسابت ک شارژه ومیخره توافق نامتم اخریو تیک زدی حله..

برااینک ببینی خریده یانه ببین چقد ازپولت بلوکه شده اون مبلغ بلوکه ت برمیگرده...ولی اگ بالای 2روز شده برو لغو کن ازاول بزن..چون چن روز پیش هنگ بود سیستمشون

2738
الان فعالش کردی.خودش میخره برامنم اریا رو خودش خرید.اگ دستکاری کنی خودت فک کنم نمیخره.چون پیزد منو ن ...

نه نخریده دیگه من کاری نکردم ولی دیدم هیچی کم نکرده و نخریده

ممکنه مشکل از سیستم بوده که نخریده؟

الان فعالش کردی.خودش میخره برامنم اریا رو خودش خرید.اگ دستکاری کنی خودت فک کنم نمیخره.چون پیزد منو ن ...

نه نخریده دیگه من کاری نکردم ولی دیدم هیچی کم نکرده و نخریده

ممکنه مشکل از سیستم بوده که نخریده؟

نه نخریده دیگه من کاری نکردم ولی دیدم هیچی کم نکرده و نخریده ممکنه مشکل از سیستم بوده که نخریده؟

اره برامنم یبارنخرید.و اینم بگم حسابتو چن روز جلوتر شارژ کن ک بره تو حساب کارگزاری