2737
2739

سلام.کسی بوده که پلاگ مخاطیش رو از دست بده و چند روز بعدش زایمان زودرس کنه؟

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

سوالتون خیلی تخصصیه😐

چی‌هست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اونو از دست دادم ولی دوهفته بعد زایمان کردم زودرسم نبود ۳۸ هفته بود

من حدود 25 روز بعدش کیسه آبم پاره شد

یه ترشح خیلی غلیظ و سفت و خردلی با لکه های قهوه ای خون.ضخامتش هم یکی دو سانت

درسته؟پلاگ مخاطی بوده؟

من اونو از دست دادم ولی دوهفته بعد زایمان کردم زودرسم نبود ۳۸ هفته بود

لطفا جواب سوالم رو بده

من باید علت زایمان زودرسم رو بفهمم تا به دکتر بگم و بارداری بعدیم به موقع زایمان کنم

لطفا جواب سوالم رو بده من باید علت زایمان زودرسم رو بفهمم تا به دکتر بگم و بارداری بعدیم به موقع زا ...

چند هفته بودی . اسم اون پلاگ مخاطی موکوس هستش که نزدیک زایمان از دستش میدی و نشونه باز شدن دهانه رحم . شبیه ژله اس و به رنگ قهوه ای کمرنگ 

چند هفته بودی . اسم اون پلاگ مخاطی موکوس هستش که نزدیک زایمان از دستش میدی و نشونه باز شدن دهانه رحم ...

24 هفته کیسه آبم پاره شد.حدود 25 روز قبلش اون ترشح رو دیدم تو موعد پریودم که لکه بینی و دلدرد داشتم

من تو بارداری،موعد پریودم که میشد دلدرد خفیف و لکه بینی داشتم

2738
24 هفته کیسه آبم پاره شد.حدود 25 روز قبلش اون ترشح رو دیدم تو موعد پریودم که لکه بینی و دلدرد داشتم ...

شما باید ببینی علت زایمان زودرست چی بوده شاید عفونت داشتی که باعث شده کیست بترکه شاید استراحت نداشتی اینو دکتر باید برات بگه . و سر کلاژ باید بشی

شما باید ببینی علت زایمان زودرست چی بوده شاید عفونت داشتی که باعث شده کیست بترکه شاید استراحت نداشتی ...

هم استراحت نسبی داشتم و هم عفونت نداشتم.فکر می کنم بخاطر هورمونای بدنم پلاگ مخاطی رو از دست دادم و چند روز بعدش کیسه آبم پاره شده.باید به دکتر بگم

ممنون که جواب دادین

نه هورمونا ربطی به اون ندارن. وقتی سقط کردی مگه ندادن آزمایگاه که علت رو بفهمن؟  

بچه م 8 روز توی دستگاه زنده بود.من سقط نکردم.زایمان زودرس داشتم

بچه م 8 روز توی دستگاه زنده بود.من سقط نکردم.زایمان زودرس داشتم

واییی چ بد . دوست منم تو ۲۶ هفته زایمان زودرس کرد  الان ۸ ساله دیگه بچه دار نمیشه خیلی گناه داره اون مشکل داره. انشااله که دیگه غم نبینی و یه بارداری بی استرس و با سلامتی خودت و بچت بگذرونی

من ۵روز بعدش زایمان کردم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
واییی چ بد . دوست منم تو ۲۶ هفته زایمان زودرس کرد  الان ۸ ساله دیگه بچه دار نمیشه خیلی گناه دار ...

مشکل دوستتون چی بود؟

2706