2737
2739

سلام خانومای عزیز من تازه اومدم ثبت نام کردم واقعیت دو ساله برای داداشم دنبال همسریم هیات علمی دانشگاه شیرازه میدان دانشجو 35 سالشه و یه دختر چادری مقید اصیل حداقل لیسانس میخاد البته زیبایی و رنگ پوست سفید براش مهمه ولی توی مدرک و شغل داشتن و سن سخت گیر نیست اصلامیگه زیر 34 باشه فقط اگه یه وقتی کسی سراغ داشتین درخواست دوستی میدم ما شیرازیم ولی تهران بوده 10 سال و اهوازم میگه خوبه 

ببخشید اینجا نینی سایته

نه سایت همسر یابی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

عزیزم ایشون که هیات علمی دانشگاه هستن قطعا دختری با چنین شرایطی که شما گفتین زیاد دیدن. مجازی که نمیشه دختر پیدا کرد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم ایشون که هیات علمی دامشگاه هستن قطعا دختری با چنین شرایطی که شما گفتین زیاد دیدن. مجازی که نمی ...

حالا گفتم شاید اینجا کسی پیدا شه چرا نشه خیلی ها مجازی ازدواج کردن

2738
حالا گفتم شاید اینجا کسی پیدا شه چرا نشه خیلی ها مجازی ازدواج کردن

مجازی بله. ولی اینجا بیشتر شبیه دنیای غیرواقعیه! نه عکسی نه اسمی نه مشخصاتی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ببخشیدا.. دختری ک خوب باشه خوشگلم باشه تحصیلکرده هم باشه واسش اینجا شوهر پیدا نمیکنن

خیلی ها اینجا عضون ومیتوننکمککنن فکرم این بود حالا بهجای کمک کردن همشبگین اینجا جای همسریابی نیس خوب خودمم میدونم گفتم شاید کمکی بشه

خیلی ها اینجا عضون ومیتوننکمککنن فکرم این بود حالا بهجای کمک کردن همشبگین اینجا جای همسریابی نیس خوب ...

منم ک چیزی نگفتم دوست عزیز.. فقط راهنمایی کردم منظور این بود اگه کسی اینجا پیدا شه قطعا ی مشکلی هست چون اگه اوکی بود بیرون روی هوا میزدنش... 

البته این نظر شخصیه منه فقط ی نظر بود

2706