2733
2734
عنوان

اجاره نشینی یا خرید خونه...

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 48 پست
کدوم شهری؟اگه شهرستان کوچیک باشین احتمالا بتونین بخرین

ما شهرستان کوچیک هستیم

خونه خودمون گذاشتیم برای فروش

۹۰ متری ۵ سال ساخت 

تقریبا ۴۰۰ تومن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
ن قصد جسارت نداشتم ولی خب ۲۰۰ م برای قشر کارگر خیییلیه وقتی قرار باشه کل سرمایشو بند خونن کنه ین جای ...

واقعا اگه هممون داشتیم معلومه که جایه بزرگو انتخاب می کردیم الان ما با ۸۰۰ تومنم نمی تونیم خونه بخریم هیچکی براش این مردم مهم نیست همه فشارو رو مردم انداختن خدا لعنتشون کنه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم توقعمون رو بیاریم پایین من آرزوم این بود خونم کوچیک باشه ولی واسه خودمون باشه

بعضی خونه ها متراژش کوچیکه ولی خیلی اصولی و مهندسی سازه 

الان خونه ما هفتاد و پنج متره ولی خیلی اصولیه 

نمیخوام تو دلت رو خالی کنم بزن تو برنامه دیوار قیمت میاد دستت

انشالله همونی که دلت میخواد گیرت بیاد 🙏

شیراز  پایین شهر

خب باید ببینین قیمت خونه اونجا چطوره ما که همشهریتون نیستیم بدونیم.ولی فکر نکن باید فقط پول باشه تا خونه خرید.باید بیفتی تو قرض و وام احیانا طلا اگه داری تا خونه بخری.نممعنا ضرر نمیکنی بعدشم قدم اول ادم از متراژ پایین شروع میکنه😊 

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
2742
یکم توقعمون رو بیاریم پایین من آرزوم این بود خونم کوچیک باشه ولی واسه خودمون باشه بعضی خونه ها مترا ...

تو دیوار دیگه قیمت نمیزارن.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
ن قصد جسارت نداشتم ولی خب ۲۰۰ م برای قشر کارگر خیییلیه وقتی قرار باشه کل سرمایشو بند خونن کنه ین جای ...

تو مملکتی که متراژ خونه از ۳۰ متر شروع میشه لونه موش حدش خیلی پایین میاد!

شما ببین قیمت خونه تو شهر شما حداقل متری چنده؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

۲۰۰ تومن خیلی کمه آخه به کوچیک هم راضی نیستی 

۱۰۰ متری همون پایین شهرم گیرت نمیاد .

تا ۲ سال پیش میشد خرید اما الان نامردا خیلیییییی گرون شده دیگه⁦☹️⁩

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2740
ما شهرستان کوچیک هستیم خونه خودمون گذاشتیم برای فروش ۹۰ متری ۵ سال ساخت  تقریبا ۴۰۰ تومن

خوب به موقعیت خونه هم بستگی داره مثلا استان اردبیل یه شهر خیلی کوچیک داره سرعین قیمت خونه هاش تقریبا با مرکز استان یکیه شایدم گرونتر

خونه دار باشین خیلی بهتره حتی اگه 100 متری هم نباشه نمیدونم شهری که شما هستین قیمتا چجوریه اما تو شهر ما(زنجان)یه خونه 70 متری تو منطقه معمولی  300 میلیونه😕

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
خوب به موقعیت خونه هم بستگی داره مثلا استان اردبیل یه شهر خیلی کوچیک داره سرعین قیمت خونه هاش تقریبا ...

موقعیت خونمون متوسطه...نزدیک به مرکز شهرِ

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
برای منم اول نداشت پاکش کردم دوباره آوردمش درست شد

الان که نوشته بنا به دستور قضایی معذوریم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706