2733
2739
عنوان

خانم راهنمایی و مشاوره بدید

70 بازدید | 8 پست

سلام 

دوست خواهرم که محرد هست دیروز برامون گفت 

در محل کارش با یک خانمی به خاطر دروغ هاش و دو بهم زنی هاش 

دیگه صحبت نمیکنه خیلیییی رسمی هستن 

بعد اون طرف بخاطر اینکه دوست خواهرمو اذیت کنه تا دور هم هستن بلند بلند میگه فلانی ازدواج کرده چه شوهری 

و...

همش غیر مستقیم به این کنایه میزنه که مثلا فلانی ازدواج کرده  اون یکی ازدواج کرده بچه خواهرم ازدواج کرده 

و.... جلو این که اینو ناراحت کنه

من و خواهرم بهش گفتیم والا ازدواج‌ چیز مهمی نیست ما هم که ازدواج کردیم والا میگیم کاش مجرد بودیم

حالا بنظر شما حرف و رفتار درست چیه که این خانم انحام بده 

تا همکارش اینو میبینه جلو همه از این حرفا نزنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته ببخشید که اینطور میگم ولی مامانم که میگفت من اروم میشدم

وقتی یه الاغ عر عر میکنه من ادم چرا به خودم بگیرم؟میشه باهاش دعوا کرد و ساکتش کرد؟

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2731
البته ببخشید که اینطور میگم ولی مامانم که میگفت من اروم میشدم وقتی یه الاغ عر عر میکنه من ادم چرا ب ...

دقیقا ببین این خانم میگه من اگه تا الان ازدواج نکردم خودم نمیخواستم و واقعا هم همین طور هست

و تمام زندگی تو ازدواج نمیبینه ولی از تیکه و کنایه بدش میاد خوب حق هم داره

دقیقا ببین این خانم میگه من اگه تا الان ازدواج نکردم خودم نمیخواستم و واقعا هم همین طور هست و تمام ...

خب میتونه این جمله رو با صدای کمی بلند خطاب به یه نفر بگه و اگه اون خانم حرفی زد جواب بدن مگه شما بلا نسبت الاغی که بهتون بر خورد؟

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
خوب نمیخواد به تمه بگه من ناراحت میشم و اینا

قرار نیست بگه گاهی یه جواب درست حسابی از همه چی بهتره مثلا بگه هرکسی لیاقتمو نداره یا بگه الان مگه عهده بوغه همه دنبال شوهر باشن 

من مرد هستم 
2738