2733
2734
عنوان

بیاین بخونید خالی از لطف نیست

251 بازدید | 32 پست

سلام خانما میخوام چند خواهش ازتون بکنم 

اول اینکه مجردها ازتون خواهش میکنم تحت هیچ شرایطی با مرد بچه دار ازدواج نکنین حتی اگر خودتون بچه دارین

دوم اینکه خانما تورا قران اوایل ازدواج خرج کنید دلتون برای شوهر نسوزه چون براش عادت میشه و بعدا هم که بخواین خرجی کنید براش سخت میشه 

سوه اینکه این حرف خواهر کوچکتونو قبول کنید و از روز اول اشنای مواظب باشید شوهرتون هیچ وقت ندونه رو چی حساسید(مخصوصا نگاه و حرف زدنش با خانمای دیگه) 

شمام اگه خواستید چند گزینه اضافه کنید منم باز میگم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
درسته موافقم اینا در خصوص مرد ایرانی خیلی صدق میکنه

دقیقا 

متاسفانه فرهنگ ما ایراد داره که میگیم مرد ایرانی

امیدوارم ما پسرهای بهتری تربیت کنیم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درسته موافقم اینا در خصوص مرد ایرانی خیلی صدق میکنه

اره ولی اگر از اول مواظب نباشیم بعدش کارمون سخت میشه

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
آفرین .و اینکه خونه ی مادرشوهر زندگی نکنید

خواهش میکنم.... و اینکه 

صبور باشیم و وقتی اتفاق یا مشکلی پیش میاد با سیاست حلش کنیم نه دعوا

هیچ وقت حرف خانوادتون رو به شوهرتون نگین هیچ وقت

درسته.. ولی مام نگیم خودشون میشنون

2738
دقیقا  متاسفانه فرهنگ ما ایراد داره که میگیم مرد ایرانی امیدوارم ما پسرهای بهتری تربیت کنیم

ایشالا.. ولی سخته

چه قدر حرفاتون درسته واقعا دقیقا نظر منم همین است😘

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
درسته.. ولی مام نگیم خودشون میشنون

نه بعضی حرفها هست داخل خانواده که کسی نمیفهمه اونو نگین من یکی اینجوریم نه خبر خانوادم به شوهرم میگم نه خبر خانواده ی خودش میگم از زبون کسی دیگه بفهمه بهتره

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
چه قدر حرفاتون درسته واقعا دقیقا نظر منم همین است😘

خواهش میکنم گلم. به سرم اومده 

نه بعضی حرفها هست داخل خانواده که کسی نمیفهمه اونو نگین من یکی اینجوریم نه خبر خانوادم به شوهرم میگم ...

درسته... منم نمیگم مگر چیزی که ب نفعم باشه

2706