2737
2734
عنوان

کدوم خواستگا رو انتخاب کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 101 پست

هيچكدوم

دومي كه كلا ول معطلعه

اولي هم اختلاف سني بالا هست و از كجا معلوم واقعا مهاجرت كنه؟ مهاجرت هم بكنه بعدا تو بحث ميشنوي كه من آوردمت خودت عرضه نداشتي

چرا خودت نتونستي مهاجرت كني؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم وقتی برای مهاجرت میخوای ازدواج کنی کلا بیخیال شو طلاقت بده بابد برگردی ایران 

کلا تنها بخاطر مهاجرت نیست عزیزم 

شرایط اون بهتره ولی عاشق دوست پسرم هستم

2740
کلا تنها بخاطر مهاجرت نیست عزیزم  شرایط اون بهتره ولی عاشق دوست پسرم هستم

گلم شرایط مالی خیلیا بهم ریخته همسر من یه سرمایه کوچیکی داشت (خیلی کم)کارگاه زد از کم شروع کرد خداروشکر بعد یکسال ۶ نفر دیگه هم تو اینکار دارن نون میبرن سر سفره خانوادشون

ببین عرضه کار داره یا نه بخاطرت حاضره کار بکنه؟

پولداره... اخلاقش چطوره؟؟ اگه اخلاق خوبی داره ک سن یک عدده اگه ن اخلاق نداره و....  تحقیق کن. ...

اخلاق داداش دوستم خوبه ولی خب سنش بالاست و افکارش یذره قدیمیه 

ولی دوست پسرم خیلی خیلی اخلاقش خوبه تو این سه سال هیچ وقت بد نبوده باهام

چرا هیچکدوم چرا دومی؟

اولی حرفاش فقط وعده وعیده ۹۰ درصد  

دومی هم که نمیتونه باهات مهاجرت کنه 

درکل من باشم هیچکودوم ولی اگه ناچار باشم دومی ، چون اولی که باهم میرین ، تو غربت شرایط خیلی سخت تره

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

خوب ببین خودت چی برات مهمه ! عشق مهمه اما کافی نیست ببین با آدمی که ۱۲ سال ازت بزرگ‌تره می تونی ازدواج کنی ! بعد هم کسی که ۱۲ سال ازت بزرگ‌تر ه رسمی آمده خواستگاری یا بهت فقط حرف زده ؟ کلا حرف تا عمل خیلی راه و اینکه خطر دوست پسر زیاد عزیزم من یکی از دوست هام ۱۰ سال منتظر موند برای پول اخرش هم معلوم شد پسره اصلا اونی نبود که نشان می داده بعد سریع ازدواج کرد و خیلی خیلی افتضاح ازدواج کرد 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
2706