2737
2734
عنوان

کدوم خواستگا رو انتخاب کنم؟

838 بازدید | 101 پست

بچه ها واقعا به کمکتون نیاز دارم 

من خیلی پیگیر مهاجرت و این چیزا بودم ولی به در بسته میخوردم 

چند روز پیش داداش دوستم گفت بیا با من ازدواج کن باهم میریم از ایران اینم بگم که وضع مالیش خوبه و بهم عینا گفته منو به همه ارزوهام میرسونه و ۱۲ سال اختلاف سن داریم 

مورد دوم دوست پسرم هستش که الان حدودا سه ساله باهمیم و از ته قلبم عاشقم متاسفانه پول و شرایط اینکه مهاجرت کنیم رو نداره

بنظرتون کدوم رو انتخاب کنم یا اگه جای من بودین کدوم رو انتخاب میکردین بین کسی که پول داره و کسی که عاشقشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم وقتی برای مهاجرت میخوای ازدواج کنی کلا بیخیال شو

طلاقت بده بابد برگردی ایران 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین شخصیت و منش اخلاقی کدومشون بهتره اینا ملاکای اولویتت باشه

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
2738

من معتقدم آدما در مقابل کسی که به خودشون وابسته کردن مسئول هستن سه سال اصلا کم نیست و یه جورایی نامردی در حق اون پسره از دید من

خودم با دوست پسرم ازدواج کردم بعد ۵ سال وقتی شرایطش رو داشتم تحصیلی برم نرفتم و راضی ام چون با کسی ام که دوستم داره و دوستش دارم باهم همه چی رو میسازیم

اگه واقعا خیلی عاشقش بودی که اصلا تایپک نمیزدی نظر ما رو بپرسی

آدم عاشق میتونه از عشقش بگذره بخاطر مهاجرت و شرایط مالی ضعیف معشوقه اش؟

اگه عاشقی بمون پای عشقت اگه ارزششو داره

به دوست داداشتم اعتماد نکن انقدر زود 

2706