2733
2734
عنوان

من تازه فهمیدم با شامپو فرش چیکارا میه کرد 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 73206 بازدید | 161 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای من الان می خواستم تحقیق کنم در کابینتا با چی پاک میشه😂😂
یک زن قوى کسى است که عمیق احساس میکند و استوار عشق مى ورزد اشکهایش به فراوانى خنده هایش جارى مى شوند.. یک زن قوى هم لطیف است هم محکم هم اهل عمل است هم معنویت یک زن قوى در ماهیت خود هدیه اى است به جهان...
ممنون
یک زن قوى کسى است که عمیق احساس میکند و استوار عشق مى ورزد اشکهایش به فراوانى خنده هایش جارى مى شوند.. یک زن قوى هم لطیف است هم محکم هم اهل عمل است هم معنویت یک زن قوى در ماهیت خود هدیه اى است به جهان...
دیوار با شامپو فرش چدن روی کاز با اسپری که عکسشو صفحه دو گذاشتم توی سینک یا لگن بزرگ یا وان آب داغ بریز ، از مایع توی اسپری تو آب بریز چدنا و چیزای دیگه رو بنداز توش نیم ساعت بمونه بعدش آب بکش
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
بچه ها الان طبقه های یخچالمو که این هفته وقت نکرده بودم تمیز کنم در آوردم اول با کف شامپو فرش کشیدم بعد با یه حوله کفشو کرفتم با یه حوله دیگه برق انداختم اینم عکسش
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706