2737
2739
عنوان

من تازه فهمیدم با شامپو فرش چیکارا میه کرد 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 73140 بازدید | 161 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سمانه جان ممنون از این همه راهنمایی وکمک منم میخاستم برای اولین بار شامپو فرش استفاده کنم حالا کل خونه را باهاش برق میندازم خدا خیر وخوشی سر راهت قرار بده عزیزم 

شرمنده ام که بی تو هنوز نفس میکشم (پدر
2731
سمانه جان ممنون از این همه راهنمایی وکمک منم میخاستم برای اولین بار شامپو فرش استفاده کنم حالا کل خو ...

عه چه خوب که به دردت خورده 🙂مرسی برای حرفای قشنگت. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

سلام عزیزان من نماینده رسمی گلوبال پریفر آلمان هستم اگه لکه ی فرش آنی هستش نهایتا یک هفته ازش گذشته از لکه بر فرش و مبلمان نانوسان آلمان میتونین استفاده کنین حتی لک قهوه و چای ولی اگه لکه خیلی قدیمی باشه به راحتی با شامپو فرش نانوسان آلمان پاک میشه حتی لکه جوهر 

برای سفارش چه حضوری در تهران و چه آنلاین در خدمتتون هستم

09301726469

لطفا برای سلامتی نی نی تو راهیم صلوات بفرستین خواهش میکنم

و گلم نانوسان آلمان به شیشه شوی اقتصادی داره که با پنجاه برابرش آب قاطی میشه حدود 30تا شیشه شوی توی بازار رو بهتون میده با قدرت فوق العاده و چربی بری باور نکردی حتی بعد یه مدت به دلیل خواصیت نانو که داره سطح مورد نظر چه شیشه باشه چه اپن و کابینت آب گریز میشه و دیرتر کثیف میشه

برای خرید حضوری و آنلاین تماس بگیرید

09301726469

لطفا برای سلامتی نی نی تو راهیم صلوات بفرستین خواهش میکنم
2740
سلام.میشه بگی این شامپو فرش چربی های مقاوم گاز رو از بین میبره ؟ برای عید حسابی کار دارم😮‍💨

اگه منطورت چدن هاشه نه دیگه 

عکس اسپری برا چدن گاز، باز نشد برا من..چرا لینکه؟ نمیشه همینجا عکسشو بزارید.. یا بگید چیه، خودمون سر ...

سلام برای خودمم باز نمیشه . فکر کنم اون موقع از این نانو ها استفاده میکردم . خیلی خوب بود اگه پیدا نکردی 

گاز رو روشن کن بذار چدن هاش کامل داغ شه بعد خاموش کن هود رو بزن و بلافاصله یه اسپری ضد چربی مثل سیف زرد یا آسپروکس زرد بزن بذار بمونه بعد بساب . یکی دو بار تکرار کنی چدن هات نو میشن .