2733
2734
عنوان

من تازه فهمیدم با شامپو فرش چیکارا میه کرد 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 73206 بازدید | 161 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاغذ دیواری میشه با شامپوفرش تمیز کرد؟ شماباچی تمیزمیکنی؟ بخارشورندارم

بله میشه 

البته اگر قابل شستشو باشه. مواظب باش دیوارو زیاد خیس نکنی 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
یکیتون منو راهنمایی کنه فرشام نو هست ولی لکه دار شده میخوام "خودم" کلا بشورمشون ولی میترسم شامپو فرش ...

اول فقط روی لکه ها لکه بر مارک اکو بزن طبق دستورش استفاده کن 

بعد یه قرص ماشین ظرفشویی رو تو آب داغ حل کن شامپو فرش و آب طبق دستور شامپو فرش بریز 

زود زود هم بزن که کفش بیاد رو با این لیفای توری که آبشو خوب گرفتی فرشتو بساب 

تا کاملا خشک نشده روشون چیزی نذار و راه نرو 

اول فقط روی لکه ها لکه بر مارک اکو بزن طبق دستورش استفاده کن  بعد یه قرص ماشین ظرفشویی رو ...

عزیزم لکه بر مارک اکو واقعا برای لکه های قدیمی فرش جواب میده؟

شامپو فرش "من" رو بهم معرفی کردن ولی من کلا نمیدونم با این شیوه ها میتونم فرشامو تمیز کنم یا حمالیِ بیخودیه فقط

عزیزم لکه بر مارک اکو واقعا برای لکه های قدیمی فرش جواب میده؟ شامپو فرش "من" رو بهم معرفی کردن ولی ...

من ازون مارک راضی بودم 

شمام یه گوشه کثیفشو امتحان کن ببین جواب میده یا نه 

ولی چیزی که مسلمه بیرون فرشا رو‌بدی بهتره 

فرش شستن خیلی کار سختیه 

سلام سمانه جان من می خوام فرش و مبل هام رو شامپو فرش راپیدو بکشم به نظرت قبل شامپو فرش بخارشو بزنم یا بعدش اصلا لازم میشه یا نه؟؟

بابت ایدت هم تشکر میکنم کاشی اشپزخونه هم، میشه با شامپو فرش پاک کرد اخه کاشی اشپزخونم لک که می افته به سختی پاک میشه 

یه سوال دیگه ظروف یونیکم رو با چی پاک کنم جنسش جوری هست که دست میزنم جای انگشت هام روش میمونه چند بار شستمشون خشک که میکنم دوباره لکه می افته جنسش رو نمیدونم ولی نقره ای هست

ممنون میشم جواب بدی

یه جاهایشش ام دی افه یه جاهاییش چوب کارگر خونه مامانم گفته فقط نخورین وگرنه همه چی باهاش تمیز میشه ...

عزیزم ممنون.حالا چه مارکی بگیرم وایتکس خفم کرد

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
سلام سمانه جان من می خوام فرش و مبل هام رو شامپو فرش راپیدو بکشم به نظرت قبل شامپو فرش بخارشو بزنم ی ...

سلام 

نمیدونم بخار شو استفاده نکردم .بله برای کاشی آشپزخونه هم خوبه 

برای اون ظرفاتم همون شامپو فرش 

2706