2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اقا من میرفتم تکواندو یه کیسه بوکس گرفتم ازاین بزرگا که لگدامو رو اون تمرین کنم انقد به این بدبخت لگد زدم سوراخ شد انگشت پای خودمم دررفت😐

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
اقا من میرفتم تکواندو یه کیسه بوکس گرفتم ازاین بزرگا که لگدامو رو اون تمرین کنم انقد به این بدبخت لگ ...

😂😂😂 خدا نکشتت دختر 

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤

یه شاگرد داشتم ۴ ساله ینی هر چی بگم کم گفتم واسه هر مسابقه ای میفرستادمش سر بلندم میکرد ایشالا بجهای خودم یکم بزرک شن یادشون میدم

2738

شدیدا نیاز دارم اینطوری مشت بزنم تو صورت یکی  

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
اقا من میرفتم تکواندو یه کیسه بوکس گرفتم ازاین بزرگا که لگدامو رو اون تمرین کنم انقد به این بدبخت لگ ...

😂😂😂

منم رفتم خیر سرم نانچیکو یاد بگیرم😂 جو گیر شدم زدم تو دماغم😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
😂😂😂 منم رفتم خیر سرم نانچیکو یاد بگیرم😂 جو گیر شدم زدم تو دماغم😂

خب منم اولا خودم اینجور بودم همه همینن😂😂 وای یجها شوهرم هر چی بگه میگم میزنم شتکت میکنما😂

عین نقی😂

وای ینی اعتماد به نفسم پودر شدا😂😂داداشم هنوزم مسخرم میکنه

2706