2737
2739
عنوان

بی بی چک

116 بازدید | 26 پست

چند روزه یکمی حس میکنم موقع خوردن حالت تهوع دارم

تا که دیشب ساعت ۴ صبح بی بی چک زدم

۱ خط نشون داد بعد تازه رفتم سراغ بی بی چکه دیدم ی هاله خیلی خیلی کم افتاده یعنی باردارم؟

البته ۳ روز قبل موعدم تست زدم

دعا کنید باردار نباشم😭😭😢😭هنوز بچه اولم خیلی کوچیکه

چقدر گذشت و هاله انداخت؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا باردارین

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2731
2738
الانم من میخواستم همین تاپیکو بزنم  بچم ۴ ماهشه  حالت تهوع دارم مخصوصا صبحا یعنی چه مرگم ...

😂

احتیاط کنید تا ب شک نیفتید 

من ب شدت میترسم بعد زایمان باردار بشم 😢

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
من دیشب ساعت ۴ وقتی زدم ۱ خط درومد بعد زود گذاشتمش کنار حالا تازه چشم بش خورد ی هاله خیلی کم انداخته

باید صبر میکردی 

دوباره بزن احتمالا بارداری

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
😂 احتیاط کنید تا ب شک نیفتید  من ب شدت میترسم بعد زایمان باردار بشم 😢

تقصیر شوهرم 

بخدا دلم میخواد بمیرم از دستش نه میزاره قرص بخورم نه امپول بزنم من چیکار کنم اخه 

جلوگیری طبیعی اصلا مطمئن نیست اخه

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه
من دیشب ساعت ۴ وقتی زدم ۱ خط درومد بعد زود گذاشتمش کنار حالا تازه چشم بش خورد ی هاله خیلی کم انداخته

چون بیشتر از نمیدونم ۵ دقیقه و اینا هاله بندازه اشتباهه..دقیق نمیدونم بعد چند دقیقه..چند روز دیگ پری نشدی یدونه دیگ بزن 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2706